Alec Baldwin (61 l.) z pewnością może cieszyć się z powodu dużej i zdrowej rodziny. Aktor, który słynął z tego, że w przeszłości był problematyczny i miał problemy z prawem, postanowił uspokoić się i skupić na powiększającej rodzinie. Żona aktora, która niegdyś pracowała jako instruktorka jogi postanowiła pochwalić się swoim stanem na Instagramie. Hilaria jakiś czas temu poinformowała fanów o przykrej wiadomości dotyczącej jej poronienia. Była instruktorka jogi wytłumaczyła jednak, dlaczego chciała tak szybko ogłosić swój.

Alec Baldwin pobił fotoreportera

Alec Baldwin zostanie ojcem po raz piąty!

Żona aktora, Hilaria Baldwin szczęśliwą nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją stojącą bokiem w lustrze, wyraźnie można zauważyć zaokrąglony brzuszek. Baldwin miała na sobie ciemne okulary przeciwsłoneczne, długą czarną sukienkę i beżowe japonki na nodze. Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad tym, jak promiennie wygląda żona aktora. Żona Aleca Baldwina znana jest z tego, że pokazuje całą prawdę na temat macierzyństwa. Hilaria niegdyś opublikowała zdjęcie 24 godziny po porodzie, które w krótkim czasie stało się hitem internetu.

Gdy miałaś już tak wiele dzieci, że po 6 minutach w ciąży wyglądasz już jakbyś była w szóstym miesiącu – podpisała zdjęcie żona Aleca.

Hilaria zaledwie pięć miesięcy temu powiedziała o poronieniu. Baldwin w ciąży jest po raz szósty. Jeden z komentujących jej zdjęcie fanów stwierdził, że nie powinna chwalić się swoim stanem publicznie, tak wcześnie od czasu poronienia. Hilaria odpisując na komentarz wytłumaczyła, że w jej przypadku, ale również innych celebrytów, których życie wystawione jest na pokaz – zdecydowanie lepiej jest osobiście ogłosić ważną nowinę światu, niż stać się obiektem plotek, domysłów i polowań organizowanych przez fotoreporterów. Jak napisała Hilaria, według niej niedopowiedzenia wzmagają nadmierne zainteresowanie zarówno u fanów jak i paparazzi.

Tajemnice są interesujące tylko wtedy, gdy są sekretami. Doniesienia o moim rosnącym brzuchu czy zmianach w wyglądzie wywołują plotki. A to ściąga uwagę. Gdy sama mówię, co się dzieje, informacja idzie w świat… a oni wtedy zajmują się następną historią. Mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli. Nauczyłam się tego przez ostatnich 10 lat. To jeden z powodów, dla których jestem tak aktywna w mediach społecznościowychMedia mogą sobie pobrać zdjęcia z mojego profilu za darmo zamiast płacić paparazzi, by mnie śledzili – odpisała jednemu z komentujących jej ciążę fanów Hilaria Baldwin.

Gratulujemy powiększenia rodzinki!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Żona Aleca Baldwina zabija ich małżeństwo

Alec Baldwin pokazał zdjęcie ślubne (FOTO)

Alec Baldwin rozgrzeszony przez córkę

Alec Baldwin

Alec Baldwin po raz pierwszy widziany publicznie od czasu aresztowania za pobicie Polaka. Fot.Forum/ BACKGRID USA.