Adam Levine (43 l.) już raz przyznał się do zdrady swojej ówczesnej partnerki, na lata przed spotkaniem i poślubieniem swojej obecnej żony, modelki i byłego aniołka Victoria’s Secret Behati Prinsloo.

Adam Levine i jego oficjalne oświadczenie, „Przekroczyłem granicę”

„Instynktownie monogamia nie jest w naszym składzie genetycznym […] Ludzie oszukują. Oszukiwałem. I wiesz co? Nie ma nic gorszego niż uczucie, że to robię”, powiedział w 2009 roku w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu Cosmopolitan.

Muzyk podzielił się tymi samymi wyrzutami sumienia w miniony wtorek po tym, jak przyznał się, że „przekroczył granicę”, flirtując z modelką Sumnerem Strohem.

Adam Levine – seryjny poligamista?

Adam Levine powiedział w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie: „Użyłem złego osądu, rozmawiając z kimkolwiek innym niż moją żoną w JAKIKOLWIEK zalotny sposób. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia”, napisał.

Przyszły ojciec 3-jki dzieci przyznał, że w niektórych przypadkach flirtowanie stało się nieodpowiednie, dodając, że odpowiednio z pomocą rodziny zareagował na oskarżenia 23-letniej Stroh.

Poznajcie Sumner Stroh – kim jest 23-letnia modelka?

W poniedziałek modelka z Instagrama wyznała, że Adam Levine „zmanipulował” ją, by miała z nim romans. W tym czasie byłam młoda, byłam naiwna i, szczerze mówiąc, czuję się wykorzystana”, wyznała w filmie na TikToku, który obejrzano prawie 20 mln razy.