Tom Cruise jest znany z filmu Mission: Impossible. Tabloid „The Sun” opublikował nagranie z planu siódmej części filmu, na którym aktor krzyczy na ekipę filmową za nieprzestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

Tom Cruise krzyczy na pracowników

Zobaczcie, co wyprawia Tom Cruise! [VIDEO]

Tom Cruise tłumaczył pracownikom, że tworzą tysiące miejsc pracy, a jeśli będą nieodpowiedzialni, to ludzie stracą swoje domy przez brak pieniędzy.

Nie chcę więcej widzieć czegoś takiego. Jeśli nie będziecie tego robić zostaniecie zwolnieni, jeśli zobaczę, że znowu robicie coś takiego, to was, k***a, nie ma – krzyczy Cruise.

Później spokojniej tłumaczył, że ufa i dba o wszystkich, którzy uczestniczą w tym projekcie, ale jeśli ktoś nie może się dostosować do zasad, będzie musiał pożegnać się z pracą.

Po TEJ TRAGEDII Tom Cruise postanowił w końcu spotkać się z córką

Aktor przypomina pracownikom, że to dzięki nim, ruszyło wiele innych produkcji filmowych, bo przygotowali dobry model pracy w warunkach sanitarnych.

Hollywood znów kręci filmy dzięki nam. Bo wierzą w nas i w to, co tu robimy. Nocą rozmawiam przez telefon z każdym, k***a, studiem, ubezpieczycielami, producentami, wszyscy używają nas jako dowodu na to, że można dalej robić filmy – mówi Tom.

Katie Holmes powiedziała Suri, że Tom Cruise NIE JEST jej PRAWDZIWYM ojcem

Tom Cruise na planie filmowym krzyczy na pracowników

Tom Cruise na planie filmu Mission Impossible 6. Fot. MEGA

Tom Cruise krzyczy na planie filmu

Tom Cruise. Fot. Agencia EL UNIVERSAL/Agustín Salinas/RCC