Dagmara Kaźmierska to główna bohaterka programu „Królowe życia”, w którym widzowie pokochali ją za szczerość i spontaniczność. Potem wyszło na jaw, że ciągnie się za nią kryminalna przeszłość – Dagmara została skazana za sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji, a jej były mąż i ojciec jej dziecka odsiadywał wyrok w związku z zarzutem morderstwa gangstera Dariusza „Szpili” w 2001 roku. Gdy Dagmara trafiła za kratki na 14 miesięcy, jej jedyny i ukochany syn Conan miał wówczas 8 lat. Po wyjściu z więzienia rozstała się ze swoim partnerem i zostawiła swoją kryminalną przeszłość za sobą, choć nigdy nie udawała, że jej nie było. Wydała nawet autobiografię, w której opowiedziała szerzej o tym mrocznym okresie swojego życia. Dziś Dagmara jest znana przede wszystkim dzięki swojemu Instagramowi, na którym pokazuje swoją codzienność, odpowiada na pytania fanów i chwali się coraz to nowymi zabiegami medycyny estetycznej. Niedawno znów zrobiło się o niej głośno – najpierw za sprawą reality show „Dagmara szuka męża”, w którym celebrytka umawiała się na randki, następnie dzięki udziałowi w „Tańcu z Gwiazdami”, z którego ostatecznie kilka dni temu Kaźmierska sama zdecydowała się odejść, choć miała za sobą ogromne zaplecze fanów i kibicujących jej widzów.

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z czasów swojej kryminalnej przeszłości

Ujawniono zeznania jednej z ofiar Dagmary Kaźmierskiej. Wspomina gwałt, narkotyki i przemoc

Dziś media nieoczekiwanie zalały wyniki śledztwa jednego z portali, od których włos jeży się na głowie. Portal Goniec.pl przeprowadził śledztwo na temat przestępczej działalności Dagmary i zachęcony słowami samej Kaźmierskiej, która w swojej autobiografii pisała “Jeśli ktoś jest ciekawy szczegółów sprawy, są w dokumentach. Niech sobie jedzie do sądu i poczyta akta” zdecydował się dotrzeć do akt, wsród których odnalazł zeznanie jednej z ofiar. 24-letnia Maria A. (imię zmienione) w swoich zeznaniach opowiedziała jak „od środka” wyglądała agencja towarzyska prowadzona przez Dagmarę. Według zeznań kobiety, obecna gwiazda Polsatu miała stosować przemoc wobec swoich pracownic, zmuszać je do przyjmowania narkotyków i uprawiania seksu, a nawet… zlecać gwałty „za karę”:

Dagmara oficjalnie zabroniła narkotyków w agencji, ale Jacek K. [„człowiek od wszystkiego”] przywoził dziewczynom, co chciały, i ona o tym wiedziała. Jak któraś nie chciała wziąć, to dosypywano im to do alkoholu. Wtedy były bardziej seksowne. (…)  Do pokoju wszedł Ruski [jeden z „żołnierzy” Dagmary Kaźmierskiej — red.] i dał mi amfetaminę. Na siłę kazał mi to wciągnąć, choć ja nie chciałam. On dalej krzyczał, że mam to wziąć i iść do klientów, bo jak nie, to przyjedzie Krzysiek. W końcu wzięłam tę amfetaminę i poszłam do klientów.

Gdy kobieta próbowała uciec, ktoś zadzwonił po Dagmarę, która miała dotkliwie ukarać 24-latkę:

Krzyczała, szarpała za włosy, biła z otwartej ręki, po brzuchu, ale tak, by nie zostawić śladów na twarzy. Jak skończyła, to syknęła, że jak odejdę, to i tak mnie znajdzie i wtedy pokaże mi, że nie jest tak słodziutka i milutka, na jaką wygląda.

Gdy Maria próbowała uciec po raz drugi, Kaźmierska rzekomo pobiła ją, mówiła, że „k***a to nie człowiek”, i nakazała zgwałcić. Miał to zrobić „łajzowaty, niedomyty i uprzejmy” mężczyzna o pseudonimie „Krzysiu”:

Położył mnie na łóżku. Ręce kazał mi podnieść do góry i włożyć pomiędzy szczebelki łóżka. Nie potrafię powiedzieć, jak długo to trwało. W którymś momencie poddałam się i już się nie broniłam, nie krzyczałam. Byłam zrezygnowana. Potem on po prostu wstał i wyszedł.

Kobieta zeznała również, że po dziś dzień ma ślad na kostce po obcasie Kaźmierskiej. Po latach zdiagnozowano u niej nowotwór, który jak twierdzi również zawdzięcza Dagmarze, gdyż ta miała jej kazać korzystać z solarium, by „ładniej wyglądać”:

Prawdopodobnie ten przerzut do nerki zawdzięczam Dagmarze. Ja się jej nie boję, bo w sumie mi obojętne, co ze mną będzie.

Ostatecznie kobiecie udało się uciec dzięki pomocy Jacka K., który w agencji towarzyskiej był „człowiekiem od wszystkiego”.

Conan Kaźmierski ostro o krytyce jurorów po występie mamy! (WIDEO)

Syn Dagmary Kaźmierskiej reaguje na aferę wokół jej kryminalnej przeszłości

Szokujące zeznania kobiety szturmem obiegły media, a wielu internautów niemal natychmiast odwróciło się od Kaźmierskiej. Część sugeruje również, że jej nagłe odejście z „Tańca z Gwiazdami” mogło być związane z przeciekiem dotyczącym pojawienia się na portalu śledztwa. Sama Dagmara nie zabrała jak dotąd głosu oraz nie odpowiedziała na naszą wiadomość.

Z kolei jej syn Conan opublikował relację na Instagramie, która niejako ma być reakcją na całe zamieszanie. Na zdjęciu 22-latek zapozował w objęciach swojej matki, dodając do fotki trzy emotikony: zaciśnięty kciuk, płonące serce oraz siekierę. Do zdjęcia została dorzucona oprawa muzyczna w postaci fragmentu utworu „Twój własny raj” rapera Karramba:

Wszystko, to co robię, każdy twój wróg, będzie zawsze moim wrogiem. Możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, bo cię kocham.

fot. IG

pasekkozak