Wystrojona Rihanna kusi odkrytą nóżką na urodzinach A$AP Rocky’ego
Odkąd Rihanna urodziła, kuse spódniczki i odkrywające brzuch topy zamieniła na ogromne, dużo za duże bluzy i spodnie. Jednak na 34. urodziny swojego partnera, rapera A$AP Rocky’ego zrobiła wyjątek. Riri zaprezentowała się w eleganckiej sukience odkrywającej nogę.
Rihanna odsłania ciało po ciąży
Rihanna i A$AP wybrali się na urodzinową kolację do restauracji w Los Angeles. Rihanna błysnęła nogami w odważnej sukience, którą połączyła ze skórzaną kurtką oversize. Rozcięcie na wysokości ud i głęboki dekolt podkreślały walory jej ciała.
OMG! Prawie naga Rihanna w restauracji
To duża zmiana, po tym ja w ostatnim czasie zakładała ciągle wielkie, męskie ubrania. Rihanna i jej partner zostali rodzicami w maju, ale jeszcze nie ujawnili imienia ani wizerunku dziecka.
Rihanna w NAJDZIWNIEJSZYCH butach nadchodzącego sezonu
Podobno aktualnie Rihanna jest skupiona na pracy nad długą odkładanym albumem. Podobno zbiega się to z ogłoszoną tydzień temu wiadomością, że Rihanna wystąpi w przerwie słynnego finału SuperBowl.
Jak podoba się Wam Riri w takim wydaniu?



Podoba mi się kawał nogi ale lepiej niż sterczące kości modelek.Rihanna jest piękną kobietą
Jest Maga smutna po urodzeniu dziecka, ale smutniejszy jest widok dzieci z SMA w Pl które dzięki decyzji Ministra Zdrowia nie dostaną refundacji leku: Zosia , Wiktor czy Marysia której rodzice podjęli decyzję że dla jej chorej, starszej siostry już nie będą zbierać tylko dla tej mniejszej. Na siepomaga są historie tych rodzin i więcej ludzkiej tragedii, a nikt o tym nie pisze tylko o odkrytym udzie Rit… Nie każdy musi pomagać, można przecież zaglądać pod sukienkę i oglądać uda lub majtki Gwiazd pop. Każdy nas dokonuje wyboru jakim jest człowiekiem.
Spasla sie
Spora kobita🤯🤦♀️