Rihanna odkąd ujawniła, że jest w ciąży konsekwentnie łamie wszelkie konwenanse dotyczące ubioru w ten szczególny czas. Można śmiało powiedzieć, że wylansowała nową modę, na pokazywanie nagiego ciążowego brzucha, którą od razu podchwyciło kilka innych celebrytek.

Rihanna prawie nago

Czas porodu zbliża się wielkimi krokami, a brzuch piosenkarki jest już naprawdę bardzo duży. Zmieniające się mocno kształty gwiazdy nie zrażają ją w pokazywaniu swojego ciała w pełnej okazałości. Można śmiało powiedzieć, że Rihanna pokazuje więcej niż sprzed błogosławionego stanu.

Na wieczorną kolację Riri założyła kreację stworzoną z siatki wysadzanej cyrkoniami. Strój ten nie zasłaniał zupełnie niczego, więc goście mogli podziwiać bieliznę gwiazdy w pełnej krasie.

Rihanna i ASAP Rocky na chwilę PRZED aresztowaniem i PO wyjściu z aresztu (ZDJĘCIA)

Jak podkreśliła w jednym z wywiadów, piosenkarka od początku nie chciała, by błogosławiony stan zmusił ją do zmiany swojego stylu:

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, pomyślałam sobie: »Nie ma mowy, żebym robiła zakupy w dziale ciążowym«. Przykro mi – zbyt wiele radości sprawia mi przebieranie się – wyznała w wywiadzie dla „Vogue’a”.

Rihanna stwierdziła, również że zmieniające się ciało nie jest powodem, żeby rezygnować z tego, co naprawdę jej się podoba:

Nie pozwolę, by ta część mnie zniknęła, bo moje ciało się zmienia – dodała.

Już niedługo Riri niewątpliwie zostanie mamą. Myślicie, że po porodzie również będzie tak odsłaniać swoje ciało?

Cała na różowo Rihanna łapie się za ciążowy brzuszek

*PREMIUM-EXCLUSIVE Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum