Meghan Markle i książę Harry w tym roku nie spędzają świąt z rodziną królewską. Jak donoszą informatorzy, podobno wyślą prezenty Williamowi i Kate, pewnie też pozostałym członkom monarchii. Meghan jednak już zdążyła zasłynąć z jednego podarunku, który wręczyła swojemu szwagrowi.

Kate i William oraz Meghan i Harry wręczyli sobie świąteczne PREZENTY

Meghan Markle dała zabawny prezent księciu Williamowi

Meghan Markle pierwsze święta z rodziną królewską spędzała w 2017 roku, jeszcze gdy nie była żoną Harry’ego, co było dla niej wielkim zaszczytem.

SZOK! Projektowała suknie ślubne Kate Middleton i Meghan Markle. Dziś nie ma za co żyć

Postanowiła dokładnie przemyśleć sprawę prezentów – chciała, żeby były zabawne. Udało jej się zwłaszcza z prezentem dla księcia Williama.

Największym wyzwaniem dla Meghan było znalezienie idealnych prezentów, które mogłyby rozbawić jej nową rodzinę. Przynajmniej jeden z jej prezentów był wielkim hitem. Była to łyżka dla Williama z wytłoczonym napisem „Zabójca płatków śniadaniowych” – czytamy w książce „Finding Freedom”, biografii Meghan i Harry’ego.

Królowa Elżbieta JASNO pokazała, co myśli o Meghan i Harrym podczas jednego z wystąpień. Na jaw wyszły nowe fakty

Rodzina królewska często daje sobie zabawne prezenty. Kiedyś Harry wręczył swojej babci m.in. czepek kąpielowy ze śmiesznym napisem, a sam dostał zestaw do wyhodowania własnej dziewczyny.

Cambridge'owie i Sussexowie na balkonie

Cambridge’owie i Sussexowie na balkonie fot.The Mega Agency / Forum

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry fot. / Backgrid USA / Forum

Księżna Kate, książę William

Księżna Kate, książę William fot. Zuma Press / Forum