W zeszłym tygodniu księżniczka Charlotte poszła do szkoły. Sieć obiegły zdjęcia z pierwszego dnia. Dziewczynkę i jej brata na lekcje odprowadzili sami rodzice – księżna Kate i książę William. Chociaż Charlotte mogła wydawać się być nieco zawstydzona, ma charakterek i raczej nie powinna mieć problemu w nawiązywaniu kontaktów. Teraz wyszło na jaw, jak była nazywana przez rówieśników w przedszkolu.

Dlaczego księżniczka Charlotte nie może mieć NAJLEPSZEJ przyjaciółki?

Przezwisko księżniczki Charlotte

W szkole Thomas’s Battersea księżniczka znana jest po prostu jako „Charlotte Cambridge”. Okazuje się, że w przedszkolu Willcocks mówiono na nią „Wojownicza księżniczka”. Wszystko z powodu zadziornego charakteru.

Najwyraźniej zasłużyła sobie na to przezwisko, ponieważ oczywiście jest księżniczką, ale jest też typem chłopczycy. Uwielbia wspinać się na drzewa i jest poszukiwaczem przygód – powiedziała królewska reporterka, Katie Nicholl dla Entertainment Tonight.

Wcześniej nazywano ją także „Lottie”.

Charlotte swój zadziorny charakter pokazuje podczas oficjalnych wyjść z rodzicami. Nieraz pokazywała język fotoreporterom. Kiedyś powiedziała też do nich: Wy nie idziecie, gdy razem z rodziną udawała się na prywatną część uroczystości.

Myślicie, że ten przydomek księżniczki utrzyma się także w szkole?

ZOBACZ TAKŻE:

Księżniczka Charlotte idzie do szkoły. Tak będzie się nazywać w klasie

Oto PRAWDA o relacjach księcia George’a i księżniczki Charlotte

Księżniczka Charlotte w przyszłym tygodniu idzie do szkoły – oto jej plan zajęć

Księżna Kate odprowadza ksieżniczkę Charlotte do szkoły fot. Forum/Mega Agency

Księżna Kate i książę William odprowadzają ksieżniczkę Charlotte i księcia George’a do szkoły fot. Forum/Mega Agency