Najmłodsi członkowie rodziny królewskiej budzą jeszcze większe zainteresowanie mediów, przez to – że nie pokazują się tak często, jak np. William i Kate, którzy pełnią królewskie obowiązki. Po długim pobycie w domu, książę George (7 l.) i księżniczka Charlotte (5 l.) wrócili do szkoły. Wiadomo, ile ich rodzice płacą za rok nauki w prestiżowej placówce. Ceny robią wrażenie.

SZOKUJĄCY fakt wypłynął! Meghan Markle PORWANO na chwilę przed królewskim ślubem

Ile książę William i Kate płacą za edukację dzieci?

Z powodu światowej pandemii koronawirusa większość szkół odwołała zajęcia w swoich placówkach i przeszła na nauczanie zdalne. Nie inaczej było w przypadku najmłodszych członków rodziny królewskiej, księcia Georga i księżniczki Charlotte. To księżna Kate przejęła obowiązki nauczyciela i pomagała dzieciom w nauce. 

Dramatyczne odkrycie. Przy rezydencji Kate i Williama znaleziono ZWŁOKI

Królewskie rodzeństwo uczęszcza do renomowanej szkoły Thomas’s Battersea w Londynie. Mówi się, że Kate i William za rok nauki swoich pociech w elitarnej szkole muszą zapłacić 200 tysięcy złotych. Ale czego nie robi się dla przyszłego króla i jak najlepszej edukacji swoich dzieci.

Książę William i Księżna Kate z dziećmi.

Książę William z Księżną Kate i dziećmi, fot.Forum/BACKGRID UK.

Zajęcia, na które uczęszczają Charlotte i George również wyglądają inaczej.

Książę George skończył 7 lat. Jest jego nowe zdjęcie. „Wygląda jak ojciec”

Księżniczka od najmłodszych lat uczy się kilku języków. Niedawno zaczęła naukę francuskiego. Chodzi również na zajęcia ze sztuki, muzyki, baletu czy aktorstwa. Charlotte jest również zafascynowana ekologią i bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu.

Książę George ma bardziej wymagający plan zajęć i jego edukacja kosztuje więcej, niż Charlotte. Szkoła do której uczęszcza oferuje zajęcia związane z publicznymi wystąpieniami, czy filozofię.

Książę George i księżniczka Charlotte oprócz nauki z pewnością mają wiele obowiązków, jednak zachowują się jak większość dzieci i czasami dają popalić swoich rodzicom.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kate Middleton PO RAZ DRUGI w kwiecistej sukience. Nie zapomniała o maseczce

Księżna Kate jest WYCZERPANA. Czuje się jak więzień we własnym domu

Księżna Kate zdradziła, jak wygląda domowe nauczanie jej dzieci. „George jest zdenerwowany…”

Książę George, księżniczka Charlotte w płaszczykach na oficjalnym wystąpieniu.

Książę George, księżniczka Charlotte/fot. Forum.

Księżniczka Charlotte i książę George w mundurkach szkolnych.

Księżniczka Charlotte, książę George/fot. Forum.

Książę George robi zabawne miny.

Książę George/fot. Forum.