James Middleton, brat księżnej Kate, podzielił się na Instagramie informacją, że w weekend poślubił swoją narzeczoną Alizee Thevenet. Pokazał piękne zdjęcie.

Brat księżnej Kate, James Middleton zgolił BRODĘ pierwszy raz od 7 lat. Zmienił się NIE DO POZNANIA

James Middleton wziął ślub

James Middleton i jego ukochana mieli powiedzieć sobie „tak” kilka miesięcy wcześniej, jednak ich plany pokrzyżowała pandemia. Udało im się zrobić to dopierp w minioną sobotę. Ślub odbył się w południowo-wschodniej Francji.

Pan i pani Middleton ❤️ 🇬🇧 🇫🇷 Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Słowa nie mogą opisać, jak bardzo jestem szczęśliwy ❤️ – napisał.

James Middleton, brat księżnej Kate o depresji: to RAK umysłu

Na zdjęciu brat Kate ma na sobie jasną marynarkę, a Alizee białą suknię z odkrytymi ramionami. Z tyłu widać jednego z ich ukochanych psów.

Brat księżnej Kate, James Middleton, ZARĘCZYŁ się! Kim jest jego narzeczona?

Kim jest Alizee Thevenet, żona Jamesa Middletona?

Alizee Thevenet pochodzi z Francji. Pracuje w branży finansowej w londyńskiej Investment Technology Group. Wcześniej zajmowała się marketingiem i konsultingiem. Thevenet jest absolwentką londyńskiego Queen Mary University. Studia skończyła w 2013 roku. Alizee mówi po hiszpańsku, francusku i oczywiście po angielsku. Jako dziecko i młoda dziewczyna dorastała w różnych krajach – mieszkała z rodzicami w Niemczech, w Indonezjii, w Chile, we Francji i w Belgii.