Kolejna afera z udziałem polskiego YouTubera. Tym razem bohaterem został Tomasz C., który zasłynął z publikowania w sieci kontrowersyjnych materiałów wideo. Mężczyzna może być też kojarzony z udziału w gali freak fight, zorganizowanej przez nieistniejącą już organizację MMA-VIP. Co ma na sumieniu ten internetowy celebryta?

Seweryn Nowak z „Rolnik szuka żony” w rozpaczy! Stracił majątek w POŻARZE, teraz błaga o pomoc

Polski YouTuber nie chciał upuścić wynajmowanego mieszkania. Za wyprowadzkę chciał pieniędzy od właściciela lokum

YouTuber zajmował wraz z rodziną apartament w prestiżowej dzielnicy Warszawy. Okazuje się jednak, że przez ostatnie 10 miesięcy nie płacił za nie czynszu. Jak dowiadujemy się z programu „Państwo w Państwie” celebryta jest winien właścicielowi mieszkania około 50 tysięcy złotych. Co więcej, mężczyzna do ochrony lokalu wynająć specjalną firmę, a od samego wynajmującego za opuszczenie nieruchomości chciał pieniędzy. Kwota miała pokryć półroczne koszty najmu kolejnego mieszkania.

Cichopek i Hakiel sprzedają wspólny apartament wart 3,5 miliona! Oto jak wygląda w środku (DUŻO ZDJĘĆ)

Informacje te są aktualnie żywo komentowane w internecie. Właścicielowi mieszkania prawdopodobnie udało się już „wygonić niechcianego lokatora”, ponieważ do sieci trafił właśnie materiał wideo, na którym widać jak YouTuber w ciemności pakuje rzeczy. Brak prądu jest konsekwencją nieregulowania rachunków za energię.

Żył jak „król życia”, teraz melduje się w Urzędzie Pracy. Jak to się stało?