Widzowie poznali Seweryna Nowaka w 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Po programie mężczyzna poślubił Magdalenę, z którą stworzył szczęśliwy związek. Teraz niestety spotkała ich przerażająca tragedia – w nocy z 11 na 12 listopada prowadzone przez nich gospodarstwo agroturystyczne spłonęło w pożarze. W opublikowanym na Instagramie poście para poinformowała o niewyobrażalnej tragedii, która ich spotkała i poprosiła internautów o pomoc.

Śmierć Krzysztofa z „Rolnik szuka żony”. Tabloid zdradza przyczynę śmierci i jaki był jego pogrzeb

Bohater programu „Rolnik szuka żony” stracił gospodarstwo w pożarze. Prosi internautów o pomoc

W poście na instagramowym profilu Magdaleny oraz na stronie utworzonej zbiórki pieniędzy mogliśmy zapoznać się z dramatycznymi szczegółami pożaru:

Z przykrością informujemy, że nasza sala letnia spłonęła dziś o 5 nad ranem. Jesteśmy pogrążeni w rozpaczy. Wiata, a inaczej sala letnia, w której odbywała się impreza, stanęła w płomieniach mimo stałej kontroli komina. Zawiodła wyobraźnia ludzi trzecich, którzy wynajęli obiekt. Konstrukcja sali grozi zawaleniu, żadne z okien nie wytrzymało tak wysokiej temperatury, podłoga także nie przetrwała. Okna spadały z dachu. Widok był przerażający. Łzy same płynęły po policzkach.

Nowakowie postanowili zwrócić się do internautów z prośbą o wsparcie finansowe, ponieważ jak wytłumaczyli, ubezpieczenie nie pokrywa w całości strat:

Niestety ubezpieczenie nawet w połowie nie pokryje zniszczeń, jakie zrobił szalejący ogień. Stracie uległo nie tylko samo pomieszczenie, ale również liczne wyposażenie: między innymi solidne 50-letnie dębowe stoły, krzesła, część zastaw stołowych etc. Straty są ogromne, czego nie zabrał ogień, zniszczyła woda.

„Rolnik szuka żony” to tak naprawdę USTAWKA?! Marta Manowska komentuje

fot. Instagram

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

pasekkozak