Według najnowszych doniesień Kanye West (46 l.) zakazał swojej żonie Biance Censori (29 l.) korzystania z mediów społecznościowych dla „jej własnej ochrony”.

Szok! Bianca Censori pozuje w bieliźnie Kim Kardashian

[Kanye] Nie chce, żeby miała social media, bo uważa, że chroni ją przed czytaniem okropnych rzeczy, które ludzie mówią na jej temat.

Page six komentuje, że podobno w kuluarach mówi się, że raper powstrzymuje Censori od interakcji z innymi, aby bronić ją przed negatywnymi komentarzami, zaś Daily Mail donosi, że jest to sposób na dalsze „odizolowanie” jej od rzeczywistości, „Bianca zawsze miała media społecznościowe i była w nich aktywna, dopóki nie wyszła za Kanye’go”, wyznał informator.

Kanye West i Bianca Censori – dobry, czy zły związek?

Mówi się, że przyjaciele Bianki Censori twierdzą, że Kanye uznał iż potrzebuje ochrony po tym, jak raper znalazł się w trudnej sytuacji za „opublikowanie jej skandalicznie ostrych zdjęć” na swoim własnym koncie w mediach społecznościowych. Bliscy twierdzą, że niegdyś silna Bianca „już nie istnieje”.

Bianca Censori w rajstopach po pachy. Nowy hit?

Narzuca jej nagość na całe swoje […] a odcinając ją od świata, powoduje, że staje się coraz bardziej izolowana […] Ubiera się w to, co on chce, chodzi, gdzie chce i robi, co on chce, bo naprawdę nie ma innego wyboru […] Z projektantki stała się jego żoną, co niestety nie jest płatnym stanowiskiem. Jest uwięziona, komentuje bliska osoba.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: