Zac Efron chce być jak DiCaprio
Zac Efron jest przekonany, że talentem nie ustępuje takiemu uznanemu aktorowi, jak Leonardo DiCaprio.
I bardzo pragnie, by jego kariera wyglądała podobnie. Wie już nawet, od czego zacząć.
– Leonardo DiCaprio jest osobą, której karierę bardzo chciałbym powielić w swoim przypadku. Problem w tym, że nie ma wystarczająco wielu scenariuszy na temat gigantycznych, tonących statków. A przynajmniej ja nie mogę znaleźć – mówi pół-żartem Efron. – Myślę nad napisaniem Titanica 2. Zaczynałby się dokładnie w tym miejscu, gdzie skończyła się pierwsza część.
Problem w tym, że Zac oglądał chyba tylko Titanica. A DiCaprio wystąpił w znacznie lepszych produkcjach i po dziś dzień twierdzi, że cierpi tylko z powodu tego jednego filmu.
Macie coś do Zac’a macie coś do mnie!!!!!!!
pieprzony efron nawe do piet mu nie dorownuje a DiCaprio napewno mu nie pozwoli aby taka zalosna aktorzyna jak efron zepsula wielka role
E tam, nie podkreśla, ze cierpi z powodu tego filmu, bo jest ‘mu’ bardzo wdzięczny, bo dzięki Titanicowi rozpoczęła się jego kariera którą teraz może sam kierować.A Zac jest żałosny. Jest niskiej rangi aktorzyną, a Leo jest wybitny. A pomysł na Titanica 2 to najgłupsza rzecz jaką w życiu słyszałam. Skoro on myśli, że dorównuje DiCaprio to naprawdę ma coś z łbem.
Ja tam za DiCaprio nie przepadam , ale jestem za Leo !
Zac do pięt nie dorosta Leonardo DiCaprio. Leo jest najlepszy, nie ma takiego drugiego na całym świecie. 😀
Co wy chcecie od Zac’a?Jest on moim ulubionym aktorem Leo tez lubie ale nie tak bardzo jak Zac’a.Moze on chce byc taki jak Leo?Odwalcie sie od niego Debile!!!!!!!!!!!
oK zack ? tak.. ok wiec słuchaj !!ty nie dorastasz do pięt leonardo DiCapiro !!bo ty zac jestes gejem proste a leonardo nie jest i nigdy nim nie bedzie !!wiec shut up !! i zryj se siano zak !
zac jest bardzo sotki
Uwielbiam Titanica…Leonardo DiCaprio jest najładniejszym i najbardziej zniewalającym aktorem.Jest prześliczny, świetnie gra w filmach.Zac Efron nie dorównuje mu ani talentem ani urodą. ! Leo jest 100000 razy ładniejszy od Zaca!
ha ha ha on nawet mu do pięt nie dorasta Leo jest oniebo lepszy . Chociarz chciała bym go zobaczyc w Titanicu 2 .
gość, 27-06-08, 13:54 napisał(a):jestem wielka fanka zaca efrona i moim zdaniem nie tylko jest o niebo przystojniejszy od leonardo dicaprio ale atorem tez jest lepszym… no…teraz to pojechałaś Leonardo po lakierkach….. umrę ze smiechu. ..zac lepszym i przystojniejszym aktorem od Leo…hahahhahahah żart stulecia.
to pedał (efron)
hahaha! To Efronek dał… Gdzie mu tam do Leonarda. Niech najpierw sobie zobaczy inne filmy z nim, a później spojrzy w lustro. Bo ja oprócz lalusiowatego chłopca nic nie widzę, żadnego talentu! Myśli że jak zagrał w jakimś HSM, zresztą dość sztuczny był, to teraz będzie jak DiCaprio… No po prostu mega polewka! Jest jeszcze coś co ich różni: Leo nigdy nie gwiazdorzył, a on robi to na każdym kroku.
moje ulubione filmy z leonardo to romeo i julia i titanic
jestem wielka fanka zaca efrona i moim zdaniem nie tylko jest o niebo przystojniejszy od leonardo dicaprio ale atorem tez jest lepszym…
on nie ma na to szans do piet mu nie dorasta
ciekawe w jakim lepszym wystąpił Leo… Of course, w wielu wielkich filmach występował, no ale bez przesady… TITANIC to TITANIC 🙂
Zac niech bedzie sobą a Leonardo sobą 😛 Oboje są przystojni :D:D Ale nie chce zyby byli podobni :/
Leonardo DiCaprio ciężko pracował na swój wizerunek i watpię ze Zac mógł by mu dorównać
Zostawcie Zacka !! On tylko chce byc jak DiCaprio… A ja chce miec takiego chlopaka jak Zac ;D a wiem ze takiego nie bede miala xDZresztą to nie gej bo jest związany z Nessą..
Zac jest ładniejszy od Leonardo ale wątpię żeby dorównał takiego pokroju aktorowi. Trzeba dużo pracować a nie latać z pomalowaną mordką Zachary :P.
ahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahhahahha. Przyszedł jakiś frajerzyna z podrzędnego filmu dla gówniarzy i myśli, że błyszczy…LOL Bez porównania.
tak jako statysta
nie wiem czy jest większy film od titanica no chyba że HSM 2 krowy i odwalcie się odniegonawet nasi idole mająswoich idoli idioci
Najpierw niech zrobi cos z włosami najelepiej je zetnieXD i bedzie gitesXD ale fakt mogli by zrobic cos w STYLU titanica o wielkiej miłosci dawno takich filmow nie było albo “SZkoła uczuc”
Ładny jest !!!
ZOSTAWCIE GO W SPOKOJU , ON JEST UROCZY I SEKSOWNY. DICAPRIO TEŻ , ALE PORA ŻEBY KTOŚ GO ZASTAPIŁ BO ON JUŻ STARY
w ogóle tytanic a w nim tapeta
James Cameron nigdy nie przyjąłby takiego słabego ‘aktora’. Titanic to arcydzieło. Jak ten laluś może porównywać się do Leo?!
hahahahhahahahaon jak DiCaprio???? chyba tylko w snach:))
bosz… najlepiej to niech on zrobi reprodukcje Titanica – on jako ten który sie utopił , vanessa jako ta jego ukoffana i sie utopi będzie więcej czystego powietrza , przyroda odżyje, jednym słowem – świat bez Efrona piękniejszy! kurcze tylko by sie atlantyk ubrudził ? a Efron by się umył przynajmniej :]Pozdro dla fanów Ash Tisdale :*Bu$$ka :]
kochany… za wysokie progi jak na twoje nogi!!! talent DiCaprio polega na tym że po takim (niby) hicie jak Titanic potrafił udowodnić ze to nie była rola jego zycia i pokazał że jest świetnym aktorem!!! a do was małolaty: przestańcie sie tak podniecać bo u aktora wygląd jest drugorzędną sprawą i mdli mnie jak czytam że “ktoś jest głupi bo brzydki”a co do zaca… gwiazda jednego sezonu!!!
jezu jak ja nienawidze dicaprio… zac jest spoko ale jakoś nie widze go w roli w titanicu…
ja Titanica oglądałam parę razy i mi się podobał,i stwierdzam,że Zac nie pasowałby do tej roli,za dziecinnie wygląda!!!
wypisujecie glupoty, że aż się czytac nie chce…….Leo może i w Titanicu był nieco przesłodzony, ale zagrał niezwykle naturalnie, spontanicznie, jak on pojawia się na ekranie jest życie , spontanicznośc, prawdziwy Italiano…….
nie cierpię Titanica…. Nie cierpię DiCaprio ale najbardziej co mnie wkurza to ten zapyziały lovelas…. On co najwyżej może zagrać Paszczaka z Muminków….
ahhaha co za metrokurvametro do smieciiiiiiiiiiii !
TYTANIC 2 JEST NAKRECONY BO WIDZIAŁAM TEN FILM. WIEC JAK COS TO W 3 MU SIE CHCE GRAC ;/
Titanic kojarzy się z tandetą, a DiCaprio w nim z tanim lovelasem, nic dziwnego, że aktor się wstydzi. Po R&J zagrać w czyms takim? Ciężko było traktować go poważnie. Sama pamietam, ze gdy wyszła później “Niebianska plaza” ludzie mysleli, ze to kolejne love story. Ciężko było im wytlumaczyc, ze sie myla. A ten chce byc teraz postrzegany jak DiCaprio w tamtych czasach, w sumie ma chłopak predyspozycje.
po 1:On nie jest gjem PO 2:Ok w hsm miał podkładany głos bo miał mutację ale w hsm2 i w hair spray śpiewał sam!!Odczepcie sie od nie go jest ładny a leo…zna go starsze pokolenie a zaca te co buduje jutrzejsza polskę…O boźże jak poezja 😛
smiechu warte na na na na na gej czy gej co to za różnica, mnie dobija jedno jak podrzędny aktor z disney Chanel(czyli jakaś sierota losu) może się równać z Leonardo DiCaprio
czy on jest dziwny….Jezu LUDZIEEE patrzcie na ten RYJ nie moge go ścierpieć odpicowanego lalusia x/ HSM było by fajne gdyby nie efronik gnom jeden…x/
żal na niego patrzeć wiec już nie będę patrzyła;] okropny, niemęski !!/;/;/;/ a takich nie lubię
Ludzie nie stresujcie się tak, bo jeszcze S R A K I dostaniecie ….Zac jak dla mnie moze być ale Leo jest lepszy!!! ;-***
Niemęski ? A znasz go ? Od kiedy to męskość ocenia się po wyglądzie ?! No chyba że się ma 13 lat . Życie pokazuje czy facet ma jaja a ze w większosć przypadków wskazuje na to iż to kobiety mają tzw jaja to inna sprawa .
ciekawe jakiego tuszu używa, ładnie podkręca 😛
O n jest zjebany.
twarz typowego pedzia!!!
jeszcze tego umalowanego lolusia brakowaloby w titaniku!!!
kazdego w show-biznesie maluja!!