Leonardo DiCaprio (48 l.) podobno próbuje pozbyć się swojej złej reputacji umawiania się z młodymi modelkami. Jednak mimo to Leo nie miał problemu z imprezowaniem z nimi. Niestety został zauważony, gdy opuszczał londyński Chiltern Firehouse z modelką Josie Redmond o 4 rano w ostatnią środę.

Mischa Barton miała przespać się z DiCaprio, „żeby zrobić karierę”

Aktor zachowywał dyskrecję, gdy opuszczał londyńską restaurację i hotel wraz z 21-letnią amerykańską modelką. Owinął się podobno w czarną bluzę z kapturem i dżinsy, które połączył z ciemnymi tenisówkami. Josie ponoć również zdecydowała się na czerń. Całe szczęście 21 to już nie 19?

Leonardo DiCaprio stawia na 21-letnią modelkę

Blond piękność z Tennesse mieszka w Los Angeles i nie jest zbyt wziętą modelką. Jej profil na Instagramie nie jest nawet „potwierdzony”. A sama opisuje swoje hobby jako podróżowanie, wędrówki z psem, surfowanie i oglądanie zachodów słońca.

Internet grzmi: Leo DiCaprio umawia się z 19-latką?! 

Wycieczka Josie i Leo to kolejny raz, kiedy gwiazdor był widziany na imprezie u boku pięknej młodej towarzyszki w ostatnich miesiącach. Jednak nagrodzony Oscarem aktor ponoć „nie jest zadowolony” z ciągłych żartów i spekulacji na temat jego życia miłosnego i desperacko chce „porzucić” swój wizerunek umawiania się tylko z kobietami w wieku poniżej 25 lat, osiedlając się w „dojrzalszym” relacja.