Tego jeszcze nie było! Do topowych newsów w USA przebiła się wiadomość, jakoby 46-letni Leonardo DiCaprio nie był najlepszy… w sprawach łóżkowych. Świat jest w szoku, w końcu przez jego „łóżko” przewinęło się wiele topowych modelek (w tym polskich), pięknych aktorek i aspirujących influencerek. Kto zatem sieje takie plotki na temat Leonardo DiCaprio, którego… kochają chyba wszyscy?

Sandra Kubicka opowiada o tym, jak podrywał ją Leonardo DiCaprio: „Wykupił stolik w pierwszym rzędzie na jednym z moich pokazów”

Leonardo DiCaprio i łóżkowe plotki

Można by pomyśleć, że po całym tym doświadczeniu Leo byłby jednym z najlepszych kochanków na świecie, ale najwyraźniej 32-letnia aktorka Julianne Hough nie była pod wrażeniem jego intymnych zdolności. Przynajmniej nie według jej siostrzenicy Star Wise, która zdecydowała się zdradzić wyznanie ciotki w jednym ze swoich filmików na TikTok, który od tego czasu jest szeroko opisywany przez duże i mało znane media na całym świecie.

Star Wise to gwiazda TikToka, która zazwyczaj nie chwali się swoją sławną rodzinką. Jednak kiedy w social mediach pojawił się „challenge”, by zapytać swoich bliskich o ewentualne relacje z celebrytami, Star Wise powiedziała w jednym z filmików (ten został już usunięty z internetu),

„Moja ciotka spała z Leonardo DiCaprio. Najwyraźniej nie jest dobry w łóżku”.

Bratanica Julianne Hough nie tylko zdradziła informację na temat intymnych spraw Leonardo DiCaprio, ale również potwierdziła plotkę, która grasowała lata temu, jakoby para miała się ku sobie. W 2013 roku gwiazdy pojawiły się na festiwalu Coachella i jak donosiły wtedy media, wyglądali jakby nie mogli się od siebie oderwać. Żadne z nich jednak nie potwierdziło, że oprócz całowania podczas koncertów, wydarzyło się między nimi coś więcej. Aż do teraz.

Leonardo DicCaprio i Camila Morrone w ulubionej restauracji gwiazd Hollywood (ZDJĘCIA)

Jak oceniacie te plotki? My chyba, nie chcieliśmy znać tych szczegółów i wciąż idealizować Leo, jak to robimy od dekad 😉

Leonardo Dicaprio

Leonardo DiCaprio z dziewczyną Fot.Forum/ZUMA Press

Leonardo DiCaprio na Złotych Globach

Leonardo DiCaprio na Złotych Globach fot. Zuma Press / Forum

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio, fot. Armando Gallo / Zuma Press / Forum