Ukochany kawaler Hollywood świętował 49. urodziny w towarzystwie kilkudziesięciu największych gwiazd. Jednak jedna osoba została odstawiona z kwitkiem na wejściu. Chodzi o jego eks – modelkę Victorię Lamas (24 l.), córkę aktora Lorenzo Lamasa.

DiCaprio zainwestował 20 mln złotych w te buty

Na gwiazdorskiej imprezie z okazji 49. urodzin Leonarda DiCaprio w Beverly Hills zjawił się prawdziwy tłum gwiazd klasy „A”. Jednak Victoria Lamas została nie wpuszczona do klubu, a w sieci pojawiły się zdjęcia, gdy zakłopotana stoi z przyjaciółką przed imprezą i… zapewne zastanawia się jak zachować twarz w tej nieprzyjemnej sytuacji.

Po raz pierwszy Lamas została powiązana z DiCaprio pod koniec zeszłego roku, a duet trafił na pierwsze strony gazet w związku z kolacją w Bird Streets Club w grudniu 2022 roku. Następnie sfotografowano ich na jachcie w St. Barts. Mimo plotek para miała się jedynie „przyjaźnić”.

Eks Leo nie wpuszczona na imprezę

Wśród gości wielkiej fety znalazły się takie osoby jak: Jay-Z, Salma Hayek, Chris Rock, Kim Kardashian, Lady Gaga, Beyoncé, Snoop Dogg, Tobey Maguire, Taika Waititi z Ritą Orą, Axl Rose (z Guns 'n Roses), Olivia Wilde a także nowo zaręczona para Channing Tatum i Zoë Kravitz. A podobno Lil Wayne dał także występ na urodzinowej imprezie.

Leo DiCaprio imprezuje w Paryżu z nową ukochaną

Na imprezie znaleźli się również Zoe Saldana, Jordan Masterson (aktor i brat aresztowanego Danny’ego Mastersona), Casey Affleck, Kate Beckinsale i oczywiście jego aktualna ukochana Vittoria Ceretti.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: