Do ślubu Meghan Merkle i księcia Harry’ego pozostało zaledwie dwa dni. Niektórzy spekulują, że ślub się mimo wszystko nie odbędzie. Dramaty rodzinne jakie musi przeżywać Meghan tuż przed ślubem spowodowały, że niektórzy wątpią, że on się odbędzie. Mimo wszystko rodzina królewska przygotowuje się do wielkiego wydarzenia.

Jerzy i Charlotte zostali WYBRANI przez Meghan i Harry’ego!

Ceremonia zgodnie z królewską tradycją rozpocznie w się kaplity św. Jerzego na zamku Windsor, później 2640 rości będzie świętowało zawarcie związku małżeńskiego. Jak podaje Daily Mail goście dostali specjalny dokument ze spisanymi zasadami, których muszą przestrzegać w dniu ślubu.

Naważniejszą zasadą jest dress code. Mężczyźni muszą włożyć garnitur, kobiety elegancką suknię i obowiązkowo kapelusz. Podczas ślubu nikt nie może zrobić żadnego zdjęcia – upoważniona jest tylko jedna osoba, a jest nim Alexi Lubomirski (amerykański fotograf).

Przed wejściem do kaplicy św. Jerzego każdy będzie musiał pokazać dowód tożsamości, nikt nieproszony nie wejdzie do środka! Oprócz tego żaden z zaproszonych gości nie może przyjechać autobusem lub pociągiem. Dodatkowo kobiety mogą mieć tylko jedna torebkę i żadnego bagażu podręcznego.

Wszystko, co powinniście wiedzieć o ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego

Najważniejszą rzeczą jest korzystanie z ubikacji. Toaleta w kaplicy będzie otwarta w wyznaczonych godzinach od 9:00 do 11:00. Później będzie zamknięta na 2 godziny. O 13:00 znowu będzie otwarta.