Zatroskany Tomasz Karolak (FOTO)

486 486

Biedny Tomasz Karolak z pewnością ma wiele powodów do zmartwień.

Oprócz tego, że nieustannie musi troszczyć się o swój teatr Imka, to jego głowę zaprząta również trudna relacja z byłą partnerką – Violą Kołakowską. Mimo iż oboje na łamach kolorowej prasy co rusz zapewniają o wzajemnej sympatii, to jednak jakoś ciężko jest nam uwierzyć w tę sielankę.

Problemy te tak mocno zakorzeniły się w głowie Karolaka, że nawet sympatyczna konferencja prasowa poświęcona przygotowaniom do Herbalife Susz Triathlon 2011 nie była w stanie zmyć z jego twarzy grobowej miny.

Panie Tomaszu proszę się rozchmurzyć! Z takim grymasem traci pan cały swój urok!

 

 
15 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

wygląda jak kozi bobek

jak ja go nie lubię, buc, zakochany w sobie

Nie ma na następny samochód. Stąd ta mina. Swoja drogą ciekawe na co ten pajac wydaje zarobione pieniądze? Nadal zalega z płatnościami w teatrze, a grał w wielu filmach, teraz gra w serialu i niezłą forsę kosi. Pracownicy od bileterek po aktorów muszą się zadowolić zaliczką, albo niczym.

gość, 12-03-11, 20:55 napisał(a):pewnie zobaczył wreszcie jakiś film ze swoim udziałem i wreszcie sie skapnął, ze nie ma ani grama talentu aktorskiego a w kwestii aktorskiej mimiki został pokonany przez blat kuchennego stołu.

gość, 12-03-11, 16:59 napisał(a):co go martwi? Kupony w McDonaldzie się już skończyły …kupony m macu koncza sie w kwietniu ;p

kawał z niego dupka,marny aktorzyna o wyglądzie prosiaka.na dodatek okropnie przemądrzały-wiem coś o tym .

Własny teatr to ciężki kawałek chleba, nie dziwię się, że się martwi, chociaż z drugiej strony gra wszędzie, więc kasiorkę ma

popili dzień wcześniej i tyle w temacie

idzmy sie napic!!dobrze ze jest aktorem bo gdyby sprzedawal ubespieczenia to jego kariere kiepsko widze a tak malolaty sie kochaja

pewnie zobaczył wreszcie jakiś film ze swoim udziałem i wreszcie sie skapnął, ze nie ma ani grama talentu aktorskiego a w kwestii aktorskiej mimiki został pokonany przez blat kuchennego stołu.

co go martwi? Kupony w McDonaldzie się już skończyły …

Bywa.. – Aniciiak

Jaki urok ?!

Wszyscy tam mają takie miny

Panię Tomasz proszę się rozchmurzyć – Niech mi to autor tekstu przetłumaczy na język POLSKI!!!!