Gigi Hadid (25 l.) niechętnie zdradza szczegóły na temat życia prywatnego. Odkąd została mamą bardzo rzadko publikuje fotki ze swoim partnerem, Zaynem Malikiem (28 l.). W sieci zawrzało, gdy artystka która współpracowała z muzykiem zdradziła, że Zayn jest żonaty. On i Gigi zdecydowali się na cichy ślub?

Gigi Hadid przemieniła swoje biuro w pokój do zabaw dla córki

Gigi Hadid i Zayn Malik pobrali się?

Związek Gigi Hadid i Zayna Malika na przestrzeni lat miał sporo wzlotów i upadków. Modelka i muzyk rozstawali się i schodzili. Gdy rok temu wyszło na jaw, że zostaną rodzicami, odeszli w cień show-biznesu by przygotować się do tej roli.

Gigi Hadid na romantycznych zdjęciach z Zaynem Malikiem

Modelka i muzyk nie są zbyt wylewni na temat życia prywatnego. Długo utrzymywali w sekrecie płeć i imię dziecka. Teraz w mediach pojawiła się informacja, że wzięli ślub!

O zmianie statusu związku power couple poinformowała piosenkarka, która miała okazję współpracować z Zaynem przy ich utworze.

Gigi Hadid i Zayn Malik na romantycznym zdjęciu.

Gigi Hadid i Zayn Malik na romantycznym zdjęciu. Fot.Instagram/gigihadid.

Ingrid Michaelson opowiadając o pracy z Malikiem nad utworem „To Begin Again” podczas transmisji na żywo zasugerowała, że Zayn jest już po  ślubie.

Nigdy się nie spotkaliśmy, nigdy z nim nie rozmawiałam. Zayn nie robi rzeczy, których nie musi robić, a fakt, że współtworzył ze mną tę piosenkę, jest bardzo pochlebny. Bardzo dba o swoją prywatność, a teraz gdy jest żonaty i ma dziecko, robi to, co chce – powiedziała wokalistka.

Jej słowa wywołały lawinę komentarzy w Internecie. Piosenkarka po jakimś czasie napisała oświadczenie, w którym przyznała, że Gigi Hadid i Zayn Malik nie pobrali się a ona „popełniła błąd”.

Wierzycie w jej zapewnienia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gigi Hadid na pierwszej okładce po ciąży. Opowiedziała o BÓLU przy porodzie

Gigi Hadid chwali się płaskim brzuchem CZTERY miesiące po porodzie

Gigi Hadid zdradziła imię córki DUŻO wcześniej. Nikt tego nie zauważył

Gigi Hadid i Zayn Malik na randce.

Gigi Hadid i Zayn Malik na randce. Fot.Forum/Backgrid USA.

 

Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani przez fotoreporterów.

Zayn Malik i Gigi Hadid/fot.Forum/Backgrid USA.