Gigi Hadid (24 l.) od głośnego rozstania z Zaynem Malikiem (26 l.) nie była z nikim w związku. Modelka randkowała z innymi mężczyznami, jednak chyba nie wyleczyła się z miłości do wokalisty – i dobrze, bo wszystko wskazuje na to, że para dała sobie kolejną szansę. Gigi i Zayn zostali przyłapani przez fotoreporterów na wspólnej kolacji. Hadid wyglądała na przeszczęśliwą!

Gigi Hadid i Zayn Malik ponownie się zeszli? Internauci zauważyli wskazówkę na jej Instagramie

Gigi Hadid i Zayn Malik po raz kolejny wrócili do siebie

Historia miłosna Gigi Hadid i Zayna Malika sięga 2015 roku, kiedy zakochani spotkali się po raz pierwszy. Od razu zaiskrzyło między nimi – i iskrzy do tej pory. Nikt już nie wie, ile razy Gigi i Zayn się rozstawali i wracali do siebie po krótkiej przerwie. Wszystko wskazuje na to, że czujni fani przewidzieli ponowne pojednanie kochanków.

Fotoreporterzy przyłapali zakochaną parę na ulicach Nowego Jorku. Gigi i Zayn trzymali się za ręce. Wydają się być szczęśliwi, że znów są razem. Z okazji urodzin wokalisty mieli umówiony stolik w eleganckiej restauracji. 

Gigi z tej okazji miała na sobie jasnozielony garnitur z wydatnymi klapami w szpic. Pod spodem ubrała biały golf, który pasował do jej prostych, białych tenisówek. Look uzupełniła o małą torebkę i złotą biżuterię.

Zayn wybrał bardziej niezobowiązujący strój. Wokalista ubrał kolorowy płaszcz przypominający kołdrę. Kolorystycznie dopasował się do modelki. Do zestawu dobrał parę jasnoniebieskich podartych dżinsów i białe trampki.

W grudniu pogłoski o ich zejściu przybrały na sile. Gigi udostępniła zdjęcie posiłku, który gotowała na podstawie przepisu matki Zayna, którą również oznaczyła w poście. Fani natychmiast zaczęli smuć domysły na temat powrotu Zigi do show-biznesu. Hadid i Malik byli jedną z najgorętszych power couple.

Nie ma już wątpliwości, że Gigi i Zayn postanowili rozpocząć Nowy Rok od związku. 

Gigi Hadid Zayn Malik

Fot.Forum,Backgrid USA

Gigi Hadid Zayn Malik

Fot.Forum,Backgrid USA

Dobrze razem wyglądają?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dua Lipa jest tak zakochana w bracie Gigi Hadid! Fani zastanawiają się, co ona w nim widzi?

Bella Hadid wygląda jak Cruella De Mon. Modelka pokazała się w OGROMNYM futrze!

BFF Kylie Jenner- Stassie Karanikolaou umawia się z byłym chłopakiem Gigi Hadid?