Gigi Hadid (24 l.) i Zayn Malik (26 l.) stale schodzą się i rozstają, a ich związek jest bardziej chaotyczny niż w kalejdoskopie. Para raz jest ze sobą, później robią od siebie przerwę –  nawet fani w pewnym momencie stracili rachubę, czy tym razem są zakochani czy może nieznajomi. Modelka opublikowała zdjęcia z przeszłości na swoim Instagramie i tym samy potwierdziła, że ona i Zayn święta spędzili razem.

Gigi Hadid wbija szpilkę Kanye Westowi a Justin Bieber zachwyca się jego twórczością

Gigi Hadid i Zayn Malik razem spędzili święta

W grudniu informowaliśmy, że za oceanem plotkuje się o rzekomym powrocie gorącej pary, Gigi Hadid i artysty Zayna Malika – fanów rozemocjonował fakt, że ZIGI POWRACA. Podobno interweniowała mama wokalisty, z którą modelka ma bardzo dobry kontakt. Wymieniają się nawet przepisami do gotowania.

Zayn i Gigi z przerwami spotykają się od 2015 roku. Teraz, gdy na całym świecie panuje pandemia z powodu koronawirusa, modelka również zdecydowała się by pozostać w domu. Z powodu większej ilości czasu Gigi wpadła w nostalgiczny nastrój i postanowiła udostępnić na swoim Instagramie (gdzie obserwuje ją ponad 52 mln. Internautów) nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia.

Gigi Hadid i Zayn Malik WRÓCILI do siebie! Mamy zdjęcia pary

W grudniu fani modelki zastanawiali się, czy Gigi i Zayn wrócili do siebie. Hadid stara się chronić swoją prywatność, gdziekolwiek się nie ruszy śledzą ją fotoreporterzy – dlatego powrót do wokalisty na [początku chciała zachować dla siebie.

Celebrytka opublikowała na swoim profilu zdjęcia z przeszłości i na jednym z nich widzimy modelkę w objęciach Malika. Za nimi stoi bogato przyozdobiona choinka, co udowadnia, że Zayn i Gigi święta Bożego Narodzenia spędzili razem. Hadid w czerwonym cropp topie i jasnych dżinsach stoi przed choinką a wokalista całuje ją w policzek.

Gigi Hadid i Zayn Malik wrócili do siebie.

Gigi Hadid Zayn Malik, Fot.Instagram/gigihadid

Gigi siedząc w domu na kwarantannie nie ukrywa, że tęskni również za młodszą siostrą Bellą. Celebrytka udostępniła również zdjęcie siebie i Belli, gdy miały zaledwie po kilka lat. Trzeba przyznać, że zarówno twarz Gigi jak i Belli zachowała młodzieńcze rysy mimo operacji plastycznych, którym obie się poddały przed karierą w modelingu.

Gigi nazywana jest naturalniejszą z sióstr. Plotkuje się, że Bella przeszła konkretniejszą metamorfozę.

Gigi Hadid i Bella Hadid w młodości.

Gigi Hadid i Bella Hadid, Fot.Instagram/gigihadid

Jak myślicie kwarantannę Gigi też spędza z Zaynem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gigi Hadid i Zayn Malik ponownie się zeszli? Internauci zauważyli wskazówkę na jej Instagramie

Dua Lipa jest tak zakochana w bracie Gigi Hadid! Fani zastanawiają się, co ona w nim widzi?

Heidi Klum ujawniła wyniki na obecność koronawirusa