Maciej Dowbor słynie z poczucia humoru. Dziennikarz często i chętnie żartuje nie tylko na wizji, lecz także w social mediach. 42-latek ma też ogromny dystans do siebie i otaczającego go świata. Dowód? Zdjęcie w stroju księżniczki! I uwaga – to nie jest ujęcie z planu żadnej sesji zdjęciowej, a z… pokoju jego córek.

Maciej Dowbor już tak nie wygląda! Ale zmiana!

Maciej Dowbor pokazuje, jak spędza czas z córkami

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą od lat zgrany związek. Owocem ich miłości są dwie dziewczynki, 12-letnia Janina i 3-letnia Helena. Para, jak widać na Instagramie, spędza każdą wolną chwilę ze swoimi pociechami. Zresztą ostatnio uroczym zdjęciem ze wspólnej zabawy dziennikarz podzielił się ze swoimi fanami w social mediach. Na fotografii widać, że prezenter przebrany jest za księżniczkę. Jego mina jest wręcz bezcenna!

Aaaaa‼️ Szefowa wyszła do roboty (farciara), a ja od nadmiaru różu zaraz oszaleję. Czasem naprawdę zazdroszczę kumplom, którzy mają synów! Można by jakiś mecz obejrzeć albo zagrać w gałę. A nie tylko wróżki i księżniczki. Tak mnie córeczki urządziły ! W co tu jeszcze się bawić z dziewczynkami ?? Liczę na Wasze pomysły – napisał pod zdjęciem Maciej.

Maciej Dowbor nie będzie zadowolony. Joanna Koroniewska zdradziła jego przypadłość

Co ciekawe, na post odpowiedziała jego żona, Joanna Koroniewska. Aktorka doradziła, by malowali twarze, a potem po sobie posprzątali. Fani sugerowali też między innymi manicure.

A wy co byście mu doradzili?

scena z: Maciej Dowbor, fot. Niemiec/AKPA

Maciej Dowbor na ściance.

Maciej Dowbor, fot. AKPA.

scena z: Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, SK:, , fot. Gałązka/AKPA