Gwiazdy i celebrytki mają wielką siłę rażenia. Nie tylko jeśli chodzi o kupowanie butów, torebek czy pinake do włosów – znane kobiety kreaują trendy w stylu życia wykraczającym poza zakupy i makijaż.

OMG! Co się stało z twarzą Zofii Zborowskiej? (Instagram)

Przykładem jest Zosia Zborowska – aktorka na swoim Instagramie otwarcie podjęła temat antykoncepcji. Zrobiła to przy okazji reklamy urządzenia, które umożliwia kontrolowanie cyklu bez konieczności zażywania hormonów.

Czy zrobiła to tylko ze względu na reklamę, czy może chciała uświadomić inne kobiety? Trudno orzec – w każdym arzie swoim wpisem wywołała masę komentarzy i lawinę pytań.

Jak widać, temat jest bardzo ważny.

Oto i obiecany Wam post o naturalnej antykoncepcji – zaczyna Zborowska. – Wiem, że pewnie wywołam burzę komentarzy ale jestem przeciwnikiem faszerowania się hormonami. Sama brałam je dobrych pare lat i nie wspominam tego czasu za ciekawie. Przeszłam przez wiele pigułek, plastrów, krążków itd. Moje skoki nastrojów były nie do wytrzymania. Męczyłam swoich bliskich oraz siebie. Źle się czułam fizycznie, piersi przypominały w dotyku cegły a o wahaniu wagi nie wspomnę. Podtrzymywanie swojego organizmu w sztucznej niepłodności nie jest dla naszego ciała obojętne. Obecnie od prawie 5 lat nie faszeruje się tym świństwem i wiecie co?? Czuje się zajebiscie. Codziennie zastanawia mnie fakt, że żyjemy w XXI wieku i naprawdę do tej pory NIKT nie wynalazł tabletek antykoncepcyjnych dla mężczyzn?!?!😑 – pisze.

Zosia Zborowska: Walić ściankowe reguły! Nie uwierzycie, SKĄD wzięła tę sukienkę

W kolejnej częsci postu aktorka zachwala zalety komputera cyklu. Pisze, że komputer ma taką samą skuteczność, jak pigułki.

Wiem, że zaraz znajdą się tacy co napiszą że to jest zdzierstwo pieniędzy, że mozna samemu mierzyć co rano temperaturę i sobie zapisywać i obserwować sami wiecie co. 🤢😂Oczywiście, ja jednak jak sobie obliczyłam ile rocznie płaciłam za hormony to stwierdziłam, że sprzęt zwraca mi się 1,5-3 lata (zależy jaki model wybierzesz). A co do zapisywania w notatniku to oczywiście, co kto lubi. Ja wole miec komputer i całą bazę danych na temat mojego cyklu w małym „pudełeczku”. Tak samo wole wysyłać maile niż codziennie gramolić się na pocztę – pisze Zborowska.

Wartościowe porady?

WŁALA 💁🏼‍♀️ Oto i obiecany Wam post o naturalnej antykoncepcji. Wiem, że pewnie wywołam burzę komentarzy ale jestem przeciwnikiem faszerowania się hormonami. Sama brałam je dobrych pare lat i nie wspominam tego czasu za ciekawie. Przeszłam przez wiele pigułek, plastrów, krążków itd. Moje skoki nastrojów były nie do wytrzymania. Męczyłam swoich bliskich oraz siebie. Źle się czułam fizycznie, piersi przypominały w dotyku cegły a o wahaniu wagi nie wspomnę. Podtrzymywanie swojego organizmu w sztucznej niepłodności nie jest dla naszego ciała obojętne. Obecnie od prawie 5 lat nie faszeruje się tym świństwem i wiecie co?? Czuje się zajebiscie. Codziennie zastanawia mnie fakt, że żyjemy w XXI wieku i naprawdę do tej pory NIKT nie wynalazł tabletek antykoncepcyjnych dla mężczyzn?!?!😑 Co zatem robię aby mieć pewność, że nie zajdę w ciąże jeśli nie jestem na nią gotowa? Używam komputera cyklu @lady_comp który ma dokładnie taka sama skuteczność jak pigułki (99,5% !!!!) a rekomendowany jest przez Samo PTG (Polskie Towarzystwo Ginekologiczne) i uwaga NIE MA ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH 😱😑😱 Wiem, że zaraz znajdą się tacy co napiszą że to jest zdzierstwo pieniędzy, że mozna samemu mierzyć co rano temperaturę i sobie zapisywać i obserwować sami wiecie co. 🤢😂Oczywiście, ja jednak jak sobie obliczyłam ile rocznie płaciłam za hormony to stwierdziłam, że sprzęt zwraca mi się 1,5-3 lata (zależy jaki model wybierzesz). A co do zapisywania w notatniku to oczywiście, co kto lubi. Ja wole miec komputer i całą bazę danych na temat mojego cyklu w małym „pudełeczku”. Tak samo wole wysyłać maile niż codziennie gramolić się na pocztę 🤷🏼‍♀️ P.S. Z dystrybutorami Ladycomp Polska znam się prywatnie od kilku lat ( a dokładniej to od burzy jaką wywołałam 2 lata temu w DDTVN mówiąc właśnie miedzy innymio komputerze cyklu) i bardzo się lubimy:) jeśli macie jakieś pytania do nich odnoście komputera cyklu to śmiało piszcie im maile albo dzwońcie:) na bank Wam pomogą! A ja tymczasem daje Wam kod rabatowy na cały sprzęt Ladycomp do konca roku!!! -10% na hasło ZOSIA10 na stronie www.ladycomp.pl 🤓 #naturalnaantykoncepcja #ladycomp #nazdrowie #pozdrawiamzgór #zmoimsprzętem

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Zborowska o hormonach: Od prawie 5 lat nie faszeruje się tym świństwem

Zborowska o hormonach: Od prawie 5 lat nie faszeruje się tym świństwem

Zborowska o hormonach: Od prawie 5 lat nie faszeruje się tym świństwem

Zborowska o hormonach: Od prawie 5 lat nie faszeruje się tym świństwem

Zborowska o hormonach: Od prawie 5 lat nie faszeruje się tym świństwem