Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że wstrzymano zdjęcia do 16. sezonu „Przyjaciółek”. Jak podał wtedy „Fakt” u jednej z aktorek wykryto koronawirusa. Aktorki nie chciały komentować tych doniesień, ale Akson Studio potwierdziło informacje o obecności koronawirusa u jednego członka ekipy serialu.

Anita Sokołowska z „Przyjaciółek” w CZARNYCH, krótkich włosach! „Nie poznałam!”

Zdjęcia do „Przyjaciółek” jednak nie są zawieszone?

Następnie magazyn „Show” poinformował, że chodzi o Małgorzatę Sochę, która rzekomo jest zarażona COVID-19. W związku z tym prace na planie ponoć nadal są wstrzymane, a jak znów informował „Fakt”, obecnie jest zarażonych osiem osób – czwórka aktorów i cztery osoby z ekipy.

Zaskakujące jest to, że mimo informacji o zawieszeniu zdjęć do odwołania, jeden z aktorów dodał zdjęcie z planu. Bartek Kasprzykowski, który gra jedną z głównych ról pokazał zdjęcie z serialową żoną, w którą wciela się Magdalena Stużyńska.

Małgorzata Socha wspomina wakacje fotkami w BIKINI: Sexy Mami!

Zagrożenie Covid jest realne. Tylko dzięki ostrożności i świadomości możemy dalej pracować. Pozdrawiamy z planu! – napisał 21 lipca Kasprzykowski.

Przypomnijmy, że Magdalena Stużyńska, jako pierwsza z aktorek „Przyjaciółek” zabrała głos i napisała na Instagramie, że nie ma koronawirusa, a testy dwukrotnie pokazały negatywny wynik.

ZOBACZ TEŻ:

Nicole Bogdanowicz w sukni ŚLUBNEJ. „Wyglądasz obłędnie”

Joanna Liszowska z siwymi włosami na Instagramie: Babcia Asia – piszą fani