„Przyjaciółki” są jednym z chętniej oglądanych seriali. Do dziś wyemitowano już 170 odcinków, a  wkrótce widzowie zobaczą nowe odcinki. Od 5 marca na antenie Polsatu dostępny będzie 15. sezon serialu!

Małgorzata Socha chwali się wózkiem dziecięcym. Cena zaskakuje

„Przyjaciółki” – co zobaczymy w 15. sezonie?

Nowy sezon, to nowe przygody i zawirowania w życiu serialowych przyjaciółek. W nadchodzących odcinkach nie zabraknie emocji, a dostarczą ich nie tylko, dobrze już znane postaci, ale także nowi bohaterowie.

Patrycja i nowa miłość?

Po zniknięciu Wiktora (Paweł Deląg) Patrycja (Joanna Liszowska) sama wychowuje dzieci, ale może jednak liczyć na wsparcie teściowej Eli (Elżbieta Jarosik). Ela dojdzie do wniosku, że samotność nie służy samotnej matce, więc postanawia wyswatać Patrycję ze znajomym księgowym Mariuszem (Marcin Perchuć).

Były mąż Joanny Liszowskiej przerywa milczenie i zdradza, co było GŁÓWNYM powodem rozwodu

Problemy wychowawcze Ingi

Inga (Małgorzata Socha) nadal ma problemy ze zbuntowaną Hanią (Pola Figurska). Czyżby głównym powodem był Maks (Mateusz Janicki), do którego Inga wróciła? Problemy rodzicielskie nie sprzyjają budowaniu tego związku. Dodatkowo przez dom Ingi coraz częściej przewijają się jej byli Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek), którzy po latach konkurowania ze sobą, odnajdują wspólny język…

Życie Anki i Pawła po stracie syna

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ma odchowane dzieci, może wreszcie żyć zgodnie z własnymi potrzebami i zacząć spełniać się zawodowo. Jednak jej mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski) nadal obwinia się za śmierć Franka, jednego z ich bliźniaków. By odkupić swoje winy, angażuje się w działalność fundacji pomagającej podopiecznym domu dziecka.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała jak wygląda PRAWDZIWY brzuch po ciąży: „Nie odpowiada instagramowym standardom”

Nowe życie Zuzy

Zuza (Anita Sokołowska) zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Po rozstaniu z Jankiem (Marek Bukowski) musi przewartościować swoje życie prywatne i zawodowe. Niełatwo jej odnaleźć się na rynku pracy, w zupełnie nowej sytuacji, w której to nie ona dyktuje warunki. Dużo zaryzykuje i dużo zmieni. Jak zawsze okaże się, że może liczyć na swojego oddanego, wieloletniego współpracownika, Dagmara (Marcin Korcz).

ZOBACZ TEŻ:

WOW! Joanna Liszowska bez makijażu i UBRAŃ szaleje na rajskich wakacjach (INSTAGRAM)

Małgorzata Socha urodziła trójkę dzieci, a figurę ma OBŁĘDNĄ. Oto, jaki trening stosuje

Mamy NASZĄ Kim! Joanna Liszowska na ramówce Polsatu jak Kardashianka