Serial „Przyjaciółki” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, więc nic dziwnego, że powstają nowe sezony. Wkrótce zobaczymy już 16. sezon! Aktorki, aktorzy i ekipa serialu 4 czerwca wrócili na plan zdjęciowy.

Małgorzata Socha zmieniła kolor włosów a fani nie mogą napatrzeć się na jej metamorfozę: „Nowa kobieta po prostu”

„Przyjaciółki” – nowy aktor w obsadzie

Co przygotowała dla nas produkcja „Przyjaciółek”? Przed bohaterkami kolejne wyzwania, trudne życiowe decyzje, ale również wiele wspaniałych chwil i wzruszających momentów. Czy Inga (Małgorzata Socha) zostanie żoną Maksa (Mateusz Janicki)? Na co postawi Zuza (Anita Sokołowska) –  zagraniczną karierę, a może jednak rodzinę? Czy Patrycja (Joanna Liszowska) będzie musiała oddać Klarę (Maja Śliwińska) obcym ludziom? Kiedy Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) zażegnają kryzys? Czy Dorocie (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławkowi (Kacper Kuszewski) uda się być razem, mimo dzielących ich różnic?

W nadchodzącym sezonie zobaczymy też nową postać w serialu. Do obsady „Przyjaciółek” dołączył Paweł Małaszyński! Jak bohater, w którego wcieli się Paweł Małaszyński, wpłynie na losy głównych bohaterek? Czy będą miały przez niego kłopoty? A może będzie pozytywną postacią, która będzie mieć dobry wpływ na ich losy?

ZOBACZ TEŻ:

Paweł Małaszyński o byciu ojcem. „Wybacz Synu, ale…”

Aktorka „Przyjaciółek” została MAMĄ! To jej pierwsze dziecko

Joanna Liszowska zaszalała z konturowaniem BIUSTU (ZDJĘCIA)