Jesienią zobaczymy 16. sezon serialu „Przyjaciółki”. Aktorki i aktorzy na początku czerwca wrócili na plan, a już trzeba było zawiesić zdjęcia. Jedna z aktorek ma koronawirusa.

Małgorzata Socha wspomina wakacje fotkami w BIKINI: Sexy Mami!

Aktorka „Przyjaciółek” ma koronawirusa

W związku z pandemią koronawirusa wiele planów zdjęciowych zostało zawieszonych lub odsuniętych w czasie. W końcu aktorzy jednak zaczęli wracać do pracy i chyba większość seriali planowo pojawi się jesienią na antenach. A co z „Przyjaciółkami”? Zdjęcia i tak zaczęły się później niż zwykle, a teraz aktorzy, aktorki i produkcja znów muszą się wstrzymać z pracą na planie. „Fakt” podaje, że u jednej z aktorek wykryto koronawirusa.

Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan – mówi w „Fakcie” osoba z produkcji serialu.

Anita Sokołowska z „Przyjaciółek” w CZARNYCH, krótkich włosach! „Nie poznałam!”

Jak podaje tabloid, aktorki nie chcą komentować tej sytuacji, a rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk, polecił skontaktować się z produkcją Akson Studio, które potwierdziło informacje o obecności koronawirusa u jednego członka ekipy serialu. Ekipa pracująca przy „Przyjaciółkach” liczy ponad 60 osób. Do czasu otrzymania wyników badań wszyscy związani z tą produkcją muszą zrezygnować ze wszystkich swoich obowiązków zawodowych.

ZOBACZ TEŻ:

Były mąż Joanny Liszowskiej przerywa milczenie i zdradza, co było GŁÓWNYM powodem rozwodu