„Przyjaciółki” to jeden z tych seriali, które widzowie mogliby oglądać bez końca. Polstat zatem nie zamierza rezygnować z tej produkcji i pojawiają się nowe odcinki i kolejne sezony. Wkrótce (5 marca) rozpocznie się emisja już 15. sezonu! A co w nim zobaczymy? Na pewno nowych bohaterów. Zawrócą w głowie paniom?

Przyjaciółki robią wszystko, żeby wyglądać jak bliźniaczki. Ich metamorfoza szokuje

„Przyjaciółki” – co nas czeka w 15. sezonie?

Do obsady serialu dołączy Marcin Perchuć i Kacper Kuszewski! I zdaje się, że jest szansa na nowe romanse w „Przyjaciółkach!

Ela (Elżbieta Jarosik) dojdzie do wniosku, że samotność nie służy Patrycji (Joanna Liszowska). Postanowi wyswatać ją ze znajomym księgowym Mariuszem (Marcin Perchuć). Pod pretekstem pomocy w rozliczeniach, sprowadzi go do jej domu.

Łepkowska WŚCIEKŁA na Kuszewskiego: Zawiodłam się na nim!

A w jakiej roli zobaczymy Kacpra Kuszewskiego? Aktor wcieli się w rolę hydraulika Sławka, który zostanie wezwany do awarii „Nail Barze”. Jego bezpośredniość i bezpretensjonalność zrobią na Dorocie (Agnieszka Sienkiewisz-Gauer) takie wrażenie, że kobieta podświadomie będzie dążyć do kontaktu z mężczyzną, który miał tylko naprawić usterkę…

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Socha chwali się wózkiem dziecięcym. Cena zaskakuje

WOW! Joanna Liszowska bez makijażu i UBRAŃ szaleje na rajskich wakacjach (INSTAGRAM)

Agnieszka Sienkiewicz pokazała jak wygląda PRAWDZIWY brzuch po ciąży: „Nie odpowiada instagramowym standardom”

„Przyjaciółki”/fot. mat. prasowe

 

„Przyjaciółki”/fot. mat. prasowe

„Przyjaciółki”/fot. mat. prasowe

„Przyjaciółki”/fot. mat. prasowe