Oczy wszystkich od dłuższego czasu były skierowane na prezenterkę Agnieszkę Hyży i jej męża Grzegorza, odkąd para poinformowała, że spodziewa się dziecka. Chociaż Agnieszka ma już 8-letnią córkę z poprzedniego związku, a Grzegorz dwóch synów, jest to pierwsze wspólne dziecko pary.

Agnieszka Hyży w ciąży teraz i 9 lat temu! Nic się nie zmieniła (ZDJĘCIA)

Jednak w przeciwieństwie do innych gwiazd, które bardzo chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych i opowiadają dużo zarówno o przebiegu ciąży jak i porodzie, w tym wypadku małżeństwo niechętnie zdradzało informacje ze swojego życia prywatnego. Jak się okazało, para nie chciała nawet poznać płci swojego dziecka, ponieważ woleli mieć niespodziankę.

Wiemy, jakiej płci jest dziecko Agnieszki Hyży!

 

Znamy imię dziecka Agnieszki i Grzegorza Hyżych!

Agnieszka Hyży urodziła!

Chociaż od porodu rzekomo minęły już dwa tygodnie, małżeństwo dopiero teraz postanowiło przerwać milczenie i pokazać światu nowego członka rodziny. Wczoraj mogliśmy podziwiać zdjęcie i krótki filmik u Agnieszki, która powitała nowego członka rodziny słowami:

Bardzo długa podróż za nami …
Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć.
RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie ….
Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO

Natomiast dzisiaj do wpisu żony dołączył szczęśliwy tata, który opublikował na swoim Instagramie wzruszające zdjęcie z synkiem i zdradził jego imię. Jak się okazało, przewidywania mediów okazały się trafne i para doczekała się synka, któremu dali na imię Leon.

W komentarzach posypały się gratulac ję od innych gwiazd – szczęścia życzyli im m.in Magda Lamparska, Anna Lewandowska, Grażyna Wolszczak, Natalia Kukulska czy Joanna Koroniewska.

Znamy imię dziecka Agnieszki i Grzegorza Hyżych!

Grzegorz Hyży, fot. Instagram: grzegorzhyzy

Znamy imię dziecka Agnieszki i Grzegorza Hyżych!

Agnieszka Hyży, fot. Instagram: agnieszka_hyzy

scena z: Agnieszka Hyży, fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, SK:, , fot. Podlewski/AKPA