Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży niedawno doczekali się razem pierwszego dziecka. Prezenterka ma także 8-letnią córkę z poprzedniego małżeństwa, której w ogóle nie pokazuje w mediach społecznościowych, dlatego też mało, kto może o tym wiedzieć.

Agnieszka Hyży w ciąży teraz i 9 lat temu! Nic się nie zmieniła (ZDJĘCIA)

Agnieszka Hyży zaszczepiła córkę

Agnieszka Hyży dziś poinformowała, że zaszczepiła córkę na COVID-19. Napisała, że robi to dla siebie, zdrowia i poczucia odpowiedzialności społecznej.

Chcemy chodzić do szkoły, spotykać się z bliskimi, korzystać z rozrywek i czuć się bezpiecznie. Covid-19 atakuje coraz młodszych, a zakażone dzieci nie zawsze przechodzą zakażenie w sposób łagodny lub bezobjawowy. Oddziały pediatryczne przepełnione – tłumaczy gwiazda.

Agnieszka Hyży Fot. Instagram

Agnieszka Hyży Fot. Instagram

Agnieszka Hyży pokazała BRZUCH po porodzie: „Sama doznawałam szoku, że waga leci w dół”

Jak widać, nie boi się krytyki ze strony antyszczepionkowców i przekonuje innych rodziców, aby zaszczepili swoje dzieci. Kiedy Joanna Racewicz zaszczepiła 12-letniego syn Igora, wówczas spadł na nią ogromny hejt.

Hyży niestety także musi uporać się z krytyką, jednak przyznaje, że dostaje więcej pozytywnych wiadomość niż hejterskich:

Wbrew temu, co poniektórzy mi zarzucają, słucham mądrych lekarzy, kocham swoje dzieci i chcę dla nich jak najlepiej. Zdrowia dla nas wszystkich i mniej wrogości i agresji – napisała.

Dla przykładu pokazała jedną z łagodniejszych wiadomości, które otrzymuje na Instagramie:

 

Agnieszka Hyży przyłapana po raz pierwszy po porodzie. Zobaczcie jakim wózkiem wozi sę jej syn Leon!

Agnieszka Hyży, fot. AKPA

Znamy imię dziecka Agnieszki i Grzegorza Hyżych!

Agnieszka Hyży, fot. Instagram: agnieszka_hyzy