Agnieszka Hyży od lat z wyczuciem zaprasza media do swojego domu. Czasami sfotografuje się w domu, pokaże się z mężem, ale konsekwentnie nie pokazuje w social mediach swojej córki z poprzedniego małżeństwa z Mikołajem Witą. 

Agnieszka Hyży zabrała się za włosy teściowej: „Zgadza się na wszystkie moje szalone pomysły”

Agnieszka Hyży pokazała zdjęcia z Pierwszej Komunii Święte córki

Nawet dziś w tym wyjątkowym dniu córki, czyli Pierwszej Komunii Świętej, Agnieszka Hyży nie pokazała twarzy Marty. Natomiast zrelacjonowała wydarzenie na swoim Instagramie, w którym wzięło udział aż 50 osób.

Kilka dni temu nasz dom wypełnił się radosnym śmiechem gości, którzy przyjechali z całej Polski.Powód znaczący i rodzinny-Pierwsza Komunia Święta naszej córki. Naszej, bo bliskich i kochających ma wokół siebie wielu, co zostało uwiecznione na „familly photo”, do którego stanęli WSZYSCY. Ponad 50 osób. Moja rodzina, rodzina jej taty, przyjaciele. To był bardzo miły czas. P.S. No i to okienko pogodowe … dwa dni pełne słońca i letnich powiewów – napisała Hyży.

10-letnia Marta przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej jak prawdziwa gwiazda, czyli w kreacji Violi Piekut. Prezenterka także postawiła na stylizacje tej samej projektantki. Miała na sobie bladoróżową prostą sukienkę i marynarkę z piórami. Mama i córka wyglądały obłędnie!

Agnieszka Hyży ma trudne relacje z córką? „Wolałaby mieć nieznaną mamę”

Agnieszka Hyży pokazała także rodzinne kadry, na których bawią się jej rodzice oraz mąż Grzegorz Hyży. Widzimy także pięknie przystrojony stół w różowo-złotych kolorach.

Romantyczna Agnieszka Hyży przypomina, że dokładnie 5 lat temu była na takiej samej randce z mężem