Wiele osób nie ma pojęcia, czym zasłynęły. Są, bo są i nikt nie pyta się, dlaczego.

A im to na rękę.

\"Znane \"Znane

Katie Price (Jordan)

Kiedyś była wziętą modelką. Dzisiaj znana jest głównie ze… zdjęć w prasie i licznych plotek na swój temat. Ulubione tematy: biust, operacje plastyczne i seks. Wcześniej wystąpiła w reality show I’m a celebrity – get me out of here!, gdzie poznała swojego obecnego męża, piosenkarza jednej piosenki, Petera Andre (śpiewał Mysterious Girl). Dzisiaj ima się różnych zajęć – pisze książki, reklamuje suszarki do włosów, projektuje bieliznę. Weteranka akcji promocyjnych ze swoim udziałem.

\"Znane

Phoebe Price

Pojawiła się i… tak już zostało. Phoebe opisuje się jako \”modelkę\”, ale po tym, jak liczne plotkarskie blogi opublikowały zdjęcia, na których widać jej kalafiorowate uda, nie ma co liczyć na propozycje od znanych marek. Ostatnia głośna sprawa to konflikt z Chanel – jeden ze sklepów należących do domu mody zabronił Phoebe wejścia na oficjalne otwarcie.

\"Znane

Paris Hilton

Najpierw zasłynęła, bo należy do bogatej hotelarskiej familii. Zaczęła bywać na imprezach dość wcześnie, ale prawdziwą \”sławę\” przyniosło jej seks wideo. Później nagrała płytę, wystąpiła w wyjątkowo kiepskich filmach, trafiła do więzienia, ale wtedy każdy już ją rozpoznawał. Ulubione powiedzenie: \”That\’s hot!\”. Pomimo stwarzania pozorów głupiutkiej blondynki, pieniądze robi jak w maszynce.

\"Znane

Nicky Hilton

Młodsza i grzeczniejsza siostra Paris. Zasłynęła z powodu pieniędzy i szalejącej siostry. Ona też miała w swoim życiu okres imprez, ale ta fascynacja przeszła jej dużo szybciej. Ostatnio próbuje swoich sił jako projektantka mody.

\"Znane

Shauna Sand

Była Playmate. Znana po prostu z bywania. Znak rozpoznawczy: buty wykonane z przezroczystego tworzywa, które Shauna nosi absolutnie wszędzie już od kilku lat.

\"Znane

Kim Kardashian

Córka znanego, nieżyjącego już prawnika. Była \”psiapsiółka\” Paris Hilton. Zasłynęła najpierw pojawianiem się u boku słynnej koleżanki, później wielką pupą, nie mniejszymi piersiami i – ach, oczywiście – seks wideo. Obecnie razem z rodzinką \”sprzedaje się\” w reality show i prowadzi ekskluzywny butik.

\"Znane

Nicole Richie

Adoptowana córka Lionela Richie. Była najlepsza koleżanka Paris Hilton. Zawodowo nie zajmuje się tak naprawdę niczym. Będąc w ciąży planowała linię ubrań dla przyszłych mam, ale na planach się skończyło.

\"Znane

Sarah Larson

Była dziewczyna George\’a Clooneya – ten romans przyniósł jej rozpoznawalności, bo o sławie trudno póki co mówić. Na \”good bye\” fundnęła sobie sztuczne piersi, które dumnie pręży przez paparazzi, których ponoć sama opłaca.

\"Znane

Rumer Willis

Córka Demi Moore i Bruce\’a Willisa. Sławę ma we krwi, dlatego tak bardzo ciągnie ją do \”wielkiego życia\”. Zagrała co prawda w jakimś filmie, ale częściej oglądamy ją na różnych imprezach. Znak rozpoznawczy: szczęka Terminatora, przedmiot mało wybrednych żartów Internautów.

\"Znane

Tila Tequila

Opisują ją jako modelkę i piosenkarkę, ale większości i tak kojarzy się jako \”dziewczyna MySpace\” oraz bohaterka kiepskiego reality show.