11 gorących par wiosennej edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w Polsacie stanęło przed obiektywem Krzysztofa Opalińskiego. Wszystkie zobaczymy na parkiecie show już 3 marca o godzinie 20.00. Co ciekawe, będzie to 20. edycja programu zrealizowana w Polsce.

O Kryształową Kulę i pieniądze wiosną powalczą wokalistka – Natalia Szroeder i Jan Kliment, satyryk i kabareciarz – Mariusz Kałamaga w parze z Waleriją Żurawlewą, Miss Świata Głuchych 2016 Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino, legenda radiowego komentarza sportowego Tomasz Zimoch i Paulina Biernat, aktorka i dziennikarka Dominika Gwit i Żora Korolyov.

Aktor Marcin Korcz w parze z Wiktorią Omyłą, aktorka, którą oglądaliście chociażby w Drugiej szansieMonika Mariotti i Rafał Maserak, dla widzów doktor Rafał Konica z Leśnej Góry czyli aktor Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania dziennikarka sportowa Paulina Chylewska i Jacek Jeschke, aktor Pierwszej miłości Michał Malinowski w parze z Agnieszką Kaczorowską oraz młodziutka aktorka i wokalistka Kasia Sawczuk, której partnerował będzie Wojtek Jeschke.

W jury, podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego.

Show poprowadzą Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Zobaczcie wszystkie pary Tańca z Gwiazdami w ekskluzywnej sesji zdjęciowej.