Zofia Zborowska i Andrzej Wrona w niedzielny wieczór przekazali radosną wiadomość na Instagramie, że spodziewają się dziecka. Wykonali zdjęcie z zabawnym rebusem – sportowiec trzyma dla worki lodu, a aktorka pokazuje brzuszek, co ma znaczyć „Ice, ice, baby” – tytuł znanej piosenki zespołu Vanilla Ice.

Zofia Zborowska o ciąży

Zofia Zborowska jest W CIĄŻY! Pokazała powiększony brzuszek

Dzisiaj, kiedy emocje opadły, Zosia powiedziała, jak znosi ciążę i dlatego tak długo się ukrywali. Okazuje się, że nie jest tak kolorowo:

No to jest hardkor z tym sapaniem. Była, dzisiaj pierwszy raz w dubbingu od momentu jak zaszłam w ciążę i myślałam, że wzionę ducha, a miałam sporo do nagrywania kontynuacji pewnej gry, mam tam główną rolę i mam dużo długich zdań – tłumaczy.

Zofia Zborowska pochwaliła się nietypową ŁAZIENKĄ. Ma wannę w sypialni!

Przez długi czas ukrywała ciążę i teraz czuje się niekomfortowo przez kamerą:

Przez tyle miesięcy ukrywaliśmy to, bo się baliśmy wiadomo i teraz czuję się taka obdarta z tajemnicy. Nie bardzo wiedziałam, jak mam z Wami gadać, mogę Wam już sapać, pokazać wydęty bebzon. Nie będzie teraz to tylko profil o ciąży, ale jak będę o tym mówić, to będę mówić tylko prawdę – zapewnia.

Zofia Zborowska z fioletowymi włosami odpowiada fance: „Nie reklamuję g*wna”

Ciąży nie znosi najlepiej:

Jak dla mnie to nie jest stan cukierków, bąbelków, baloników, „full mejkapu”, czucia się jak motylek. NIE! NIE!, o jezu, jak nie. Jak ja sobie też obserwuje, co poniektóre osoby, które są w ciąży, to sobie myślę „wow, chciałabym tę ciążę tak znosić”. Nie było mi dane – zdradza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona na czerwonym dywanie.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, fot. Kurnikowski/AKPA.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona razem na ściance.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, fot. Kurnikowski/AKPA.