Zofia Zborowska wrzuciła do sieci zdjęcie na którym pozuje wraz ze swoją kilkumiesięczną córeczką. Tym razem celebrytka odważyła się pokazać swoje ciało w bikini. Jak się okazuje, jeszcze „kilka miesięcy temu bałaby się pokazać taką fotkę”.

Zofia Zborowska pozuje na plaży

W swoim obszernym wpisie aktorka postanowiła wyjaśnić dlaczego pokazywanie swojego ciała tak bardzo ją odstręczało. To już kolejny wpis Zborowskiej w duchu „body positive” w którym namawia inne kobiety do pokochania siebie niezależnie od tego ile „wałeczków i pomarańczowej skórki” ma się na sobie.

Opowiem wam coś. Przedwczoraj, jak siedzieliśmy w knajpce, zobaczyłam, że Andrzej wrzucił na insta (dla bliskich znajomych) wideo ze mną i Nadzią. Takie zwykłe. Ja w szortach leżę na leżaku, młoda siedzi na mnie. Filmik powstał pod iście marnym dla mnie kątem, nie dość, że uwydatniając moje pełne kształty, to jeszcze pokazując ich „niedoskonałą” fakturę. Jak to zobaczyłam, to aż się zagotowałam. „Serio? Dlaczego to wstawiłeś? Nakręciłeś mnie pod najgorszym kątem”. Andrzej w szoku mówi: „ale to tylko na bliskich”, ja znowu: „a jakie to ma znaczenie…” i mówiąc to, zdałam sobie sprawę z absurdu tej sytuacji. No właśnie jakie to k*rwa mać ma znaczenie!? Poczułam się serio jak idiotka. I już po chwili dałam mu buziaka. „Nie jesteś już zła?”. Jestem…ale na siebie za to, że tak zareagowałam – napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Zofia, która jest mamą półrocznej Nadziei wielokrotnie opisywała, że przez lata zmagała się z oczekiwaniami jakie aktualnie są stawiane kobietom. Uznała, że „rozstępy, wałeczki, pryszcze czy pomarańczowa skórka to coś absolutnie normalnego”.

Czytam teraz ciekawą książkę pt. „Obsesja piękna” i serio zaczyna mi coś klikać w głowie. Jakoś tak inaczej niż zwykle. Oczywiście, że nadal mam kompleksy, ale nie mam zamiaru w związku z tym się ukrywać albo przerabiać zdjęcia i np. wygładzać sobie tyłek. Normalizujmy nasze ciałka. Rozstępy, wałeczki, pryszcze czy pomarańczowa skórka to coś absolutnie normalnego. Trochę śmieszy, a trochę smuci mnie fakt, że jeszcze kilka miesięcy temu bałabym się wrzucić taką fotkę – stwierdziła.

Też tak uważacie?

 

 

 

Zosia Zborowska, fot. Instagram @zborowskazofia

Zosia Zborowska, fot. Instagram @zborowskazofia

Zosia Zborowska, fot. Instagram @zborowskazofia

Zosia Zborowska, fot. Instagram @zborowskazofia

Zosia Zborowska ma basen na ogrodzie.

Zosia Zborowska ma basen na ogrodzie. Fot.Instagram/zborowskazofia.

scena z: Zofia Zborowska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA