Kamil Grosicki korzysta z lata i odpoczywa przed nadchodzącym sezonem.

Kamil Grosicki pochwalił się zdjęciem z wakacji. Fani: „Te spodnie to trochę wieś”

Kamil Grosicki z żoną

Ostatnio dużą sensację wywołało zdjęcie Kamila Grosickiego, na którym pozował z żoną w pomarańczowych spodniach. Fani sportowca sugerowali, że potrzebuje on natychmiastowej pomocy stylisty.

Kiedy modowe morze się uspokoiło Grosicki pochwalił się kolejną fotką z letniego wyjazdu. Tym razem jednak wywołał lawinę komentarzy nie za sprawą specyficznego ubioru, tylko żony.

Dominika Grosicka do zdjęcia zapozowała w białej sukience z efektowną siateczką poniżej linii biutstu. Kolor kreacji wspaniale podkreślał letnią opaleniznę żony piłkarza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Grosicka (@dominikagrosicka)

Dominika Grosicka prowadzi również własne konto na Instagramie, gdzie zachwyca kolejnymi stylizacjami. Kilka dni temu furorę zrobił jej błyszczący kombinezon, w którym pokazała się na tle wieczornego morza. Postem zachwyciła się m.in. Anna Lewandowska i Viola Piekut.

Co sądzi Anna Lewandowska o publicznym karmieniu piersią? Nie owija w bawełnę

Para na co dzień mieszka w Anglii, co jest związane z kontraktem piłkarza z drużyną West Bromwich Albion. W latach 2011-2014 piłkarz grał w barwach Sivassporu, co pozowoliło mu na zdobycie sporej popularności w Turcji.

Kamil Grosicki, Artur Boruc

Artur Boruc, Kamil Grosicki, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Dominika Grosicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA