Anna Lewandowska na początku maja ponownie została mamą. Na świat przyszła jej druga córka, Laura. Trenerka będąc w 2. ciąży była bardziej otwarta niż kiedy była w ciąży z Klarą. Teraz dużo chętniej publikuje zdjęcia malutkiej Laury.

Anna Lewandowska w BIKINI dwa miesiące po porodzie. Co za FORMA!

Anna Lewandowska karmi piersią

Jak wiemy, publiczne karmienie piersią jest dość kontrowersyjnym tematem w naszym kraju – jedni nie widzą w tym problemu, drudzy są oburzeni. Żona Roberta Lewandowskiego zaprezentowała swoje stanowisko w tej sprawie.

Z okazji światowego tygodnia karmienia piersią wstawiła zdjęcie, jak karmi piersią Laurę. Na dodatek w miejscu publicznym! Widzimy na zdjęciu, jak Ania siedzi na ławce przy ścieżce turystycznej nad rzeką.

Czy Anna Lewandowska karmi piersią? Fanki pytają, bo trenerka pije kawę

View this post on Instagram

Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań 🤗. Zgodzicie się ze mną? Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening… Jednym z nich jest karmienie piersią💞, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwskazań.🙏 TRWA ŚWIATOWY TYDZIEŃ KARMIENIA PIERSIĄ. Według organizacji zajmujących się zdrowiem, maluchy powinny być karmione mlekiem matki do 6 miesiąca życia, a jako uzupełnienie diety, do dwóch lat. Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY –często szybszy powrót do formy. A Wy kobitki karmicie piersią? @medela_pl #annalewandowska #momlife #healthy

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań (…) Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening…Jednym z nich jest karmienie piersią, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwwskazań. Według organizacji zajmujących się zdrowiem, maluchy powinny być karmione mlekiem matki do 6 miesiąca życia, a jako uzupełnienie diety, do dwóch lat. Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY – często szybszy powrót do formy – napisała trenerka pod zdjęciem.

Zgadzacie się z Anią?

Anna Lewandowska o powrocie do formy po drugiej ciąży. „Nie ma co się oszukiwać. Teraz jest WOLNIEJ”

Wakacje Lewandowskich

Wakacje Lewandowskich fot. Instagram