Zofia Ślotała (29 l.) od wielu lat związana jest z Kamilem Haidarem, muzykiem i biznesmenem, rodzonym bratem Emila Haidara, byłego partnera Dody. Para ma dwójkę dzieci – córkę Ranię i synka Leo. Stylistka doczekała się oświadczyn swojego partnera. Zrobił jej niespodziankę. Na przyjęciu była m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, która pokazała pierścionek zaręczynowy Zosi.

Emil Haidar został ojcem – Zosia Ślotała pokazała zdjęcia dziecka

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się

Zosia udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia z przyjęcia zaręczynowego na Mazurach. Okazało się, że niczego się nie spodziewała, chociaż w organizację niespodzianki zaangażowanych było ponad 20 osób.

YESterday’s night is a night to remember! ❤️❤️ My Greatest LOVE, Biggest ADVENTURE & BEST Decision!! @kamilhaidar 💍 #engaged #zareczeniP.s – mimo ponad 20 osób zaaranżowanych w niespodziankę ja NIC nie wiedziałam!!!! – napisała.

W przyjęciu brała udział m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, która przyjaźni się z Haidarami. Na swoim Instastory pokazała pierścionek zaręczynowy stylistki.

Zosia i Kamil wcześniej skupili się na dzieciach i życiu zawodowym, dlatego organizacja ślubu zeszła na dalszy plan. Wygląda jednak na to, że możemy się go spodziewać w najbliższym czasie.

Gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE:

Zosia Ślotała z partnerem, Kamilem Haidarem na pokazie kolekcji Local Heroes x Zachęta (ZDJĘCIA)

Ślotała chwali się jak SCHUDŁA! Wszystko dzięki Lewandowskiej!

Szafa córeczki Zosi Ślotały to MARZENIE każdej dziewczynki (Instagram)

scena z: Zofia Ślotała, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA