Dwa tygodnie temu poinformowano o śmierci Riada Haidara – wybitnego lekarza, a prywatnie ojca Kamila i Emila Haidarów oraz teścia Zosi Ślotały. Zmarł w wieku 71 lat.

Zosia Ślotała opowiedziała o swoich zaręczynach: „W ogóle mnie to nie zdziwiło, eleganckie towarzystwo to i elegancka kolacja”

Zosia Ślotała o śmierci teścia Riada Haidara

Zosia Ślotała pożegnała Riada Haidara za pomocą mediów społecznościowych. Zdradziła wówczas po raz pierwszy, jak ważne miejsce zajmował w ich rodzinie tata Kamila Haidara:

Dzisiaj odszedł wielki człowiek, a prywatnie najlepszy teść, jakiego mogłam sobie wyobrazić. Riad był pełny empatii do ludzi, a największym celem jego życia było pomaganie innym. Był cudownym dziadkiem i wielkim wsparciem dla wszystkich wokół – napisała Zosia Ślotała.

Po śmierci Riada Haidara stylistka zniknęła z social mediów, aby w zaciszu domowym uporać się z żałobą i wesprzeć męża, Kamila Haidara. Teraz po 2 tygodniach Zosia Ślotała wróciła na Instagram. Przyznała, że jest jej ciężko, ale życie pędzi dalej:

Życie ma to do siebie, że płynie dalej. Z jednej strony wydaje się to bezlitosne kiedy Ty przeżywasz i starasz się pozbierać. Z drugiej strony musisz przewalczyć ten najtrudniejszy moment i funkcjonować dalej. Przy tych wszystkich emocjach i pędzie jest pewna siła która jest najważniejsza. Rodzina 🤍
Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i Wasze osobiste historie, które mi podsyłaliście przez ostatnie dni. Płynie z nich niesamowite ciepło i miłość – napisała.

Zosia Ślotała zorganizowała córce OBŁĘDNE urodzinki. „Inwestuję w to! Zosiu jesteś w tym niesamowita!”

Zosia Ślotała i Kamil Haidar mają dwójkę dzieci: 8-letnią Ranię i 6-letniego Leonarda. Zaręczyli się dopiero cztery lata temu, a ślub cywilny wzięli we wrześniu 2020 roku.

Zosia Ślotała zorganizowała ślub w SIEDEM dni! Zdradza, szczegóły: „Nie było pierwszego tańca, bo to nie było komfortowe dla Kamila”

W programie Izabeli Janachowskiej tak wspominała swoje wesele: „Dla mnie najważniejsze było, żeby Kamil czuł się komfortowo. On nie jest wylewny… Wiedziałam, że nie może to być słodko pierdzące, to musi być trochę „rockandrollowe”. Postawiłam na kwiaty, które były różowo-czerwono-fioletowe, czarne obrusy… „ – tłumaczy Zosia.

Zosia Ślotała wybrała nietypową kreację ślubną.

Kamil Haidar, Zosia Ślotała Instagram/miss_zi.

Zofia Ślotała, Kamil Haidar na trybunach

Zofia Ślotała, Kamil Haidar/fot. AKPA