Zosia Ślotała i Kamil Haidar mają dwójkę dzieci: 6-letnią Ranię i 4-letniego Leonarda. Zaręczyli się dopiero dwa lata temu, a ślub wzięli we wrześniu ubiegłego roku. Ostatnio stylistka pochwaliła się w programie Izabeli Janachowskiej, że sama zorganizowała cały ślub cywilny.

Zosia Ślotała zorganizowała córce 6 urodziny

Zosia Ślotała opowiedziała o swoich zaręczynach: „W ogóle mnie to nie zdziwiło, eleganckie towarzystwo to i elegancka kolacja”

Zosia Ślotała ma smykałkę do urządzania imprez i sprawia jej to wielką frajdę. Teraz mogła się wykazać, organizując córce 6 urodziny.

Czasami zastanawiam się, czy nie minęłam się z powołaniem…. Organizując kinderbale jestem w swoim żywiole! 🙈 Pomysł na 6te urodziny Ranii powstał ze zdjęcia małego koszyczka, na które wpadłam przez przypadek. Wokół tego zbudowaliśmy cały temat. Niezastąpione @mariajustdoit.pl zrobiły warsztaty dla dziewczynek, które tworzyły własne mini ogródki każda w swoim koszyku. Łącznie z domkiem, mchem, kwiatkami, wróżkami i trollami 😂
Candy bar i tort, który skradł cały show przygotowała @galeriaslodkosci ! Karolina to prawdziwa artystka… zadaj temat, a ona będzie szalała w swojej kreatywności! Dekoracjami zajęli się @alexdekoracje tworząc boski klimat balonami i leśnymi dekoracjami! I na koniec @partydeco.eu gdzie można znaleźć wszystkie elementy potrzebne na porządny kinderball: kubki, talerzyki, słomki i inne cuda! Uwielbiam pracować z kreatywnymi ludźmi! A tu nie mogłam trafić lepiej! Dziękuję wszystkim w imieniu Ranii za spełnienie jej urodzinowych marzeń wróżki leśnej – napisała Zosia.

Przyjęcie dobyło się w luksusowej restauracji w Konstancinie. Rania miała ogromny tort z motywem wróżki leśnej oraz mnóstwo różowych słodkości. Miejsce było ozdobione balonami – także różowymi i dużą literą „R”.

  • Bajeczne urodziny
  • Wszystko piękne
  • Ale cudowny pomysł!
  • Wygląda to wszystko obłędnie!
  • Kolejny biznes! Inwestuję w to! Zosiu jesteś w tym niesamowita! – piszą internauci.

Zosia Ślotała zorganizowała ślub w SIEDEM dni! Zdradza, szczegóły: „Nie było pierwszego tańca, bo to nie było komfortowe dla Kamila”

Zofia Ślotała Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zosia Ślotała na ściance

Zosia Ślotała/fot. AKPA

Zofia Ślotała, Kamil Haidar na trybunach

Zofia Ślotała, Kamil Haidar/fot. AKPA

Zosia Ślotała z dziećmi

Zosia Ślotała z dziećmi, fot. Instagram