Zosia Zborowska pod koniec lipca została po raz pierwszy mamą. Aktorka i jej mąż przywitali na świecie małą Nadzieję. I choć na co dzień 34-latka nie opowiada zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego, gdy była w ciąży zaczęła bardziej otwierać się przed fanami. Sytuacja nie zmieniła się też po porodzie. Gwiazda coraz chętniej dzieli się z obserwatorami na social mediach doświadczeniami z bycia matką. Niedawno zresztą zorganizowała na swoim Instagramie popularne „Q&A”. Większość pytań dotyczyło oczywiście macierzyństwa. Wśród nich znalazły się również te o sylwetkę po ciąży.

„To może uratować wiele ciąż” – Zosia Zborowska mówi o poronieniu i zachęca do regularnych badań

Zosia Zborowska przyznaje, ile kilogramów przytyła w ciąży

Ile kilogramów Zosia przytyła w błogosławionym stanie? Aktorka zdradziła, że waga pokazywała plus 25 kilogramów. 18 nadprogramowych już udało jej się stracić. Jednak, by wrócić do sylwetki sprzed ciąży, powinna zgubić jeszcze 7. Czy ma to w planach? Zdecydowanie, bo jak twierdzi, nie uśmiecha się jej wymiana całej garderoby.

Dziesięć kilo to pewnie było na dzień dobry, bo Nadzia ważyła 4050 gramów plus wody, łożysko itd. Z kolejnych 15 poleciało osiem, bo po powrocie ze szpitala przez jakieś trzy tygodnie nie miałam w ogóle apetytu. Na nic. Jadłam z musu tyle, by nie stracić pokarmu. Teraz zostało siedem kilo i nie wiem, jak ja to zrobię. Chyba czas porządnie ruszyć pupę – odpowiedziała Zosia.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do upragnionej sylwetki!

Zosia Zborowska na ściance

Zosia Zborowska/fot. AKPA

Zosia Zborowska na premierze filmu

Zosia Zborowska/fot. AKPA

zosia-zborowska-pt-02-wynik