Zofia Zborowska (33 l.) i Andrzej Wrona (32 l.) spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Potwierdzili, że urodzi im się dziewczynka. Kilka tygodni temu paparazzi przyłapali aktorkę pałaszującą zapiekankę na Placu Zbawiciela. Wówczas była w dresie i bez makijażu, co mocno ją zdenerwowało.

Zosia Zborowska odpowiada mediom plotkarskim

Zofia Zborowska świętuje urodziny i przy okazji zdradza PŁEĆ dziecka: „Jestem przeszczęśliwa, zakochana”

Ewidentnie zdjęcia paparazzi mocno zabolały Zosię, ponieważ najpierw napisała o tym obszerny post na Instagramie: „Tamtego dnia wyglądałam (i czułam się) jak (red. emotikonka kupy) ale sorry nie będę odwalać się jak szczur na otwarcie kanału po to, żeby zjeść zapiekankę, tylko dlatego ze jakiś zdesperowany koleś będzie czyhać na to aż włożę sobie bułkę w usta”.

Zaangażowała przy tym połowę show-biznesu – znajome ją wsparły i też pokazały swoje najgorsze zdjęcia zdjęcia paparazzi w czasie ciąży. Wówczas takimi fotkami pochwaliły się: Maja Bohosiewicz, Agata Rubik, Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska. 

Natomiast tego nikt się nie spodziewał. Zborowska specjalnie nagrała krótki, komediowy filmik, jak zajada zapiekanki w tiulowej sukience i szpilkach. Zaangażowała do tego specjalnie Aleksandrę Domańską, na temat której niedawno pojawiły się plotki, że też spodziewa się dziecka.

Od dłuższego czasu przyglądamy się, z jakim wyrafinowaniem media manipulują wizerunkiem KOBIET. Zapraszają nas do narodowego tańca nienawiści. Ta subtelna przemoc emocjonalna ma niesubtelne skutki. Najpierw pomalutku zaczynamy nienawidzić siebie nawzajem, swoich ciał, marzeń, osiągnięć, aby nagle obudzić się z poczuciem wszechogarniającej beznadziei. „Ciężarna Zborowska taszczy siatki” „Pani Iksińska paraduje w kozakach, eksponując szczupłe nogi w ultrakrótkich szortach” „Tamta i owamta chwali się wąską talią o poranku” „Przez ciążęDomańskiej aktorzy nie mają co jeść” „Dorodny biust Farnej cierpliwie pozuje do zdjęć z fanami”. Czy wierzymy, że to się zmieni? TAK!!! Skoro dziś połowa gazetki Biedry to produkty vege to i my możemy zmieniać świat – pisze Zborowska.

Zofia Zborowska NIE ochrzci dziecka. Zdradziła też, czy pokaże jego twarz

Tłumaczy, że dla nich kolejny „niewinny news” stał się pretekstem do kreatywnego spotkania z przyjaciółmi.

Dystans? Uwierzcie nam, że cholernie ciężko go złapać, gdy po takich „artykułach” dostajemy wiadomości typu „wstyd mi za takie kobiety jak ty”. Wiele kobiet autentycznie nie radzi sobie z kolejnymi cichymi atakami portali plotkarskich pod ich adresem. Nie mówiąc już o tym co się dzieje w komentarzach pod tymi newsami, na co przecież jest pełne przyzwolenie portali i ludzi nimi zarządzającymi. Nie będziemy pukać do drzwi osób, które zasilają swoje konta grubymi milionami dzięki nienawiści. Ale chętnie zaprosimy Was do refleksji na ten temat – zakończyła Zborowska.