Julia Rosnowska po raz drugi została mamą! Aktorka tą radosną nowiną podzieliła się właśnie ze swoimi fanami na Instagramie. 32-latka opublikowała urocze zdjęcie na którym widać małą rączkę, która chwyta za dorosły palec. Gwiazda Telewizji Polskiej i tym razem nie zdradziła imienia ani płci dziecka.

Julia Rosnowska jest w ciąży! Aktorka zostanie mamą po raz drugi

Julia Rosnowska dzieci – aktorka po raz drugi została mamą!

Przypomnijmy, że Julia z uwagi na bezpieczeństwo i prywatność swoich pociech nie chce podawać do mediów ani ich imion, ani płci. Aktorka tłumaczyła kiedyś, że w przyszłości mają one same zdecydować, czy chcą by ich wizerunek pojawił się w sieci. Co więc napisała 32-latka pod postem ogłaszającym, że jej rodzina po raz kolejny się powiększyła? Przede wszystkim wyraziła ona wdzięczność – dla ludzi, którzy są wokół niej i dla ciała, które wykonało kawał dobrej roboty.

Mniejszy Człowiek jest z nami od kilku dni i szukamy się w nowej rzeczywistości. Hormony totalnej euforii powoli opadają i wkrada się pierwsze zmęczenie. Ale zostaje przeogromna wdzięczność. Wdzięczność dla ludzi którzy ze mną byli i pomogli Mniejszemu i mi przejść przez ten portal. Wdzięczność, że wszystko potoczyło się najpiękniej jak mogło w zastanych okolicznościach. Wdzięczność, że znów było mi dane poczuć jak to jest być częścią kontinuum. Wdzięczność dla mnie samej, bo umiałam o siebie zadbać. Wdzięczność dla mojego ciała, że wykonało taką niewiarygodną pracę przez te 9 miesięcy i jeszcze bardziej niesamowitą przez te ostatnich kilka godzin w porodzie. I że teraz w połogu nadal tak ciężko pracuje. Kocham Cię ciało. Jesteś wspaniałe – napisała Julia.

Kozaczek serdecznie gratuluje i życzy wiele miłości!

Julia Rosnowska

scena z: Julia Rosnowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Julia Rosnowska

scena z: Julia Rosnowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA