Bruna Carolina Peres żyje jak prawdziwa lalka Barbie. Jej dom jest cały w różu i może konkurować ze słynnym domkiem firmy Mattel. Chociaż ukończyła studia prawnicze, jej życie wygląda jak wymarzone dzieciństwo.

Gdy była tęga, szydzili z niej nazywając Barbie – prawie umarła na anoreksję

Żywa lalka Barbie

Bruna Barbie mieszka w brazylijskiej Kurytybie i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Na TikToku obserwuje ją ponad 18 mln osób, a na Instagramie prawie pół miliona. Kobieta nagrywa wiele pomysłowych filmów do piosenek Barbie, pokazuje, jak żyje życiem lalki Barbie i chwali się swoim stylizacjami w stylu Barbie.

Koniec terroru chudej Barbie w jednym rozmiarze (FOTO)

Bruna Carolina Peres w rozmowie z „Daily Mail” opowiedziała, jak to wszystko się zaczęło:

Zawsze lubiłam Barbie. Od kiedy byłam dzieckiem, oglądałam o niej filmy i byłam zachwycona tymi wszystkimi historiami. Ale dopiero jako nastolatka, postanowiłam podchwycić ten styl. Doszło do tego, że byłam już znana z tego, że wyglądam jak lalka i że noszę takie same ubrania jak ona – tłumaczyła.

@brunabarbieoficial 🐰💕#Barbie #pink #doll #barbiegirl #barbiecore ♬ Barbie Girl - Lady Aqua

Warto wspomnieć, że już niedługo do kin (21 lipca) wchodzi film „Barbie” z udziałem Margot Robbie i Ryanem Goslingiem. Zobaczymy, czy aktorzy inspirowali się brazylijską lalką Barbie, a mogliby się od niej wiele nauczyć.

Oto Anella, polska Barbie, której usta są wielkości PONTONÓW

Bruna Barbie

Bruna Barbie. Fot. Instagram/brunabarbieoficial