Sara Boruc (36 l.) wraz z mężem Arturem Borucem (40 l.) i trójką dzieci jakich czas temu przeprowadzili się do Polski na stałe. Żona piłkarza pokazywała na Instagramie luksusowy apartament z widokiem na całą Warszawę. Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pochwaliła się, jak przystroiła mieszkanie na święta. Sara ma aż trzy choinki! Zobaczcie.

Sara Boruc otworzyła się przed fanami. Odpowiedziała na wiele prywatnych pytań

Sara Boruc pokazała choinki

Sara Boruc uwielbia modę i postanowiła spróbować swoich sił jako projektantka ubrań. Żona piłkarza z powodzeniem prowadzi markę biżuteryjną, wraz ze swoimi siostrami, a teraz zaczęła projektować kożuchy. Sara jest w stałym kontakcie z fanami na Instagramie, gdzie pokazuje fragmenty ze swojego życia.

Sara Boruc razem z dziećmi pozuje w windzie luksusowego apartamentu

Celebrytka poczuła świąteczną atmosferę i postanowiła pokazać na Insta Story, jak wygląda jej apartament. Sara lubi otaczać się ładnymi rzeczami, co widać przeglądając jej profil. Święta w ich domu zapowiadają się magicznie.

Boruc pochwaliła się trzema choinkami, z czego największa ustawiona jest przy oknie, przez które można oglądać całą panoramę Warszawy. Pozostałe dwie są znacznie mniejszych rozmiarów. Obok choinek w dekoracyjnych donicach można zauważyć czerwone gwiazdy betlejemskie.

Sara Boruc pokazała udekorowane na święta mieszkanie.

Sara Boruc pokazała udekorowane na święta mieszkanie. Fot.Instagram:mannei_is_her_name.

Luksusowy apartament Boruców urządzony jest w minimalistycznym stylu, jednak świąteczne dekoracje i światełka nadają przytulności i klimatu.

Wyspa kuchenna w jej mieszkaniu również została przyozdobiona zieloną girlandą i ciepłymi światełkami. Całość wygląda bardzo ładnie i nastraja na zbliżające się święta.

W tym samym apartamentowcu swoje mieszkania mają Anna i Robert Lewandowscy, Grzegorz Krychowiak z żoną, czy Kuba Wojewódzki.

Ładnie to wygląda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sara Boruc pokazała swój pierwszy projekt. FANKA węszy PLAGIAT (AKTUALIZACJA)

Sara Boruc dostała NOWEGO MERCEDESA. Jest wart prawie MILION

Sara Boruc martwiła się zmianą w piersi. Przekazała fanom nowe wieści

Świąteczne mieszkanie Sary Boruc.

Świąteczne mieszkanie Sary Boruc. Fot.Instagram:mannei_is_her_name.

Klimatyczne mieszkanie Sary Boruc.

Klimatyczne mieszkanie Sary Boruc. Fot.Instagram:mannei_is_her_name.