Sara Boruc to kobieta wielu talentów – od lat prowadzi z siostrami markę Sin By Mannei, która sprzedaje biżuterię. Teraz żona Artura Boruca poszła o krok dalej i rusza z projektowaniem ubrań. Swoimi pierwszymi ubraniami pochwaliła się na Instagramie.

Sara Boruc dostała NOWEGO MERCEDESA. Jest wart prawie MILION

Sara Boruc projektuje ubrania

Na swoim profilu Sara Mannei-Boruc pojawił się pierwsze projekty. Wszystko wskazuje na to, że marka Sary Boruc postanowiła zapełnić lukę w dziedzinie kurtek zimowych i zaprezentowała linię kożuchów.

Sara Boruc zapozowała w płaszczu z owczej wełny. Jego konstrukcja ma nawiązywać krojem do klasycznych wzorów z lat 80. Projekt z miejsca zdobył uznanie koleżanek z branży – życzliwe komentarze zostawiła Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska, Maffashion oraz Łukasz Jemioł.

Sara Boruc razem z dziećmi pozuje w windzie luksusowego apartamentu

Oprócz zachwyconych obserwatorek, znalazły się tez też głosy sugerujące, że projekt polskiej WAG jest łudząco podobny do płaszcza innej projektantki – Ivany Mentlovej, do której odnośniki zaczęły się pojawiać na Instagramie Sary Boruc. Jedna z fanek zapytała wprost, czy okrycie jest efektem współpracy obu pań.

  • Saro, czemu piszesz, że to wasza kolekcja skoro płaszcz jest odszyty 1:1 jak projekt @ivanamentlova z zeszłego roku? Czy to wasz wspólny projekt/ kolaboracja ? – napisała fanka.
  • Czy Pani rozumie co to jest 1:1? To nie jest 1:1 . Model kożucha wzorowany na płaszczach lat 80 to dziś standard. Płaszcza jak mój , w tak pięknym odcieniu i z detalem wcięcia w pasie , który niesamowicie podkreśla sylwetkę nie ma. Tyle w temacie 😊 – napisała Sara.

  • @mannei_is_her_name wcześniej chodziła Pani w projektach Ivany dlatego myślałam ze to kolaboracja, niestety lub stety płaszcz jest z przodu identyczny w każdym detalu, a taliowanie za pomocą gumy ściągającej z tylu tez jest w projektach Ivany. Na serio myślałam ze to wasz wspólny projekt – nie dawała za wygraną.

Sara Boruc martwiła się zmianą w piersi. Przekazała fanom nowe wieści

Nie trudno zauważyć, ze płaszcze mają podobną formę, zbliżone wykrojem klapy, niemalże identycznie obniżone rękawy, nad którymi doszyte są pagony. Wersja Mentlovej ma nieco inne wykończenie rękawów i zadaje się być krótsza od projektu Sary Boruc.

Myślicie, że zbieżność jest przypadkowa?

AKTUALIZACJA: Sara Mannei-Boruc zmieniła ustawienia konta na Instagramie, które obecnie jest dostępne wyłącznie dla zaakceptowanych użytkowników.

Sara Boruc pokazała swój płaszcz

Sara Boruc pokazała swój płaszcz, fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc na ściance

Sara Boruc/fot. AKPA

Sara Boruc w białej koszuli i czarnej marynarce

Sara Boruc/fot. AKPA