Britney Spears (40 l.) skomentowała wywiad 15-letniego syna Jaydena Jamesa, który niedawno wyemitowano częściowo w programie „60 Minutes Australia”. To nie pierwszy raz, gdy jej nastoletni synowie i były mąż wypowiadają się negatywnie na jej temat.

Kevin Federline wyjaśnia czemu skrytykował Britney Spears publicznie

Jayden, jeśli podważasz moje normalne zachowanie, tak jak zawsze robi to cała moja rodzina >Mam nadzieję, że jej się polepszy, będę się za nią modlić<… Modlić się o co? […] Wciąż pracuję, abym mogła spłacić opłaty prawne [mojej matki Lynne Spears] i jej dom – powiedziała w notatce głosowej na Instagramie, którą opublikowała.

Britney Spears zasugerowała także, że ​​„nienawistne” uwagi Jaydena były zakorzenione w obawie, że jej zobowiązania finansowe wobec synów wkrótce się skończą. 

Britney Spears wściekła na synów

12 września Jayden kończy 16 lat, a 14 września jego starszy brat Sean Preston kończy 17, co znaczy, że jej były mąż Kevin Federline już niedługo przestanie otrzymywać od niej alimenty.

Polak, o którym mówi cały świat – to on fotografował ślub Britney Spears

Czy chcecie, żebym mogła nadal dawać waszemu tacie 40,000 dolarów miesięcznie […] A może powodem, dla którego jesteście niezawistni, jest to, że tak naprawdę to się skończy za 2 lata i nic nie dostaniecie? – powiedziała Britney do nastoletnich synów.

Jayden powiedział w wywiadzie, że on i Preston nie spędzają już czasu z mamą, ale mają nadzieję, że spotkają się z nią w przyszłości, kiedy „polepszy się jej psychicznie”.

Britney powiedziała Jaydenowi i Prestonowi na Instagramie, że potrzebuje „bezwarunkowej miłości i wsparcia” od swojej rodziny, a nie dyskredytujących komentarzy na temat jej stanu psychicznego…

Britney Spears Fot. Stoianov/AKM-GSI / Backgrid USA / Forum

Britney Spears i Lynne Spears Fot. Jvshvisions / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spears, Sam Asghari Fot. Forum, Mega Agency