Britney Spears (39 l.) ma dwóch synów z małżeństwa z Kevinem Federlinem (43 l.) – 15-letniego Seana Prestona oraz 14-letniego Jaydena. Wokalistka pokazała dzieci i zdradziła, czemu tak dawno nie dodawała wspólnych zdjęć.

Britney Spears mówi JAK MASZYNA. Zdradziła postanowienia noworoczne

Britney Spears pokazała synów

Synowie Britney Spears na co dzień są pod opieką ojca. Ostatnio nie cichnie sprawa zdrowia psychicznego gwiazdy. Dokument o jej życiu „Framing Britney Spears” wywołał skrajne emocje. Jakiś czas temu powstał ruch #FreeBritney domagający się uwolnienia jej od kurateli ojca.

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney! „Skorzystałem z systemu”

Piosenkarka jednak zapewnia na Instagramie, że wszystko z nią w porządku. Niedawno spędzała czas ze swoimi synami i w końcu zgodzili się, aby opublikować z nimi zdjęcie. To już naprawdę duzi chłopcy.

To szalone, jak ten czas leci. Moi chłopcy są już tacy duzi. Wiem, wiem… To strasznie trudne dla każdej mamy, a zwłaszcza dla mamy, której chłopcy rosną tak szybko. Jestem niezwykle szczęśliwa, ponieważ moi synowie są mili i dobrze wychowani. Musiałam coś zrobić dobrze! Nie dodawałam ich zdjęć przez jakiś czas, bo są w takim wieku, w którym chcą wyrażać siebie i ja to totalnie rozumiem, ale zrobiłam wyjątek, fajnie przerobiłam zdjęcie i zgadnijcie co… W końcu zgodzili się, żebym opublikowała wspólne zdjęcie! Już nie czuję się porzucona i zamierzam świętować. Ups, zgaduję, że fajne mamy tego nie robią. Dobrze. Poczytam książkę, zamiast świętowania.

Prawnik Britney Spears: „Jest jak pacjent w śpiączce”

Britney Spears wyszła po kawę na wynos

Britney Spears wyszła po kawę na wynos fot. Backgrid USA / Forum

Britney Spears w samochodzie

Britney Spears w samochodzie fot. Backgrid USA / Forum

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA

Britney Spears

Britney Spears, fot. Clint Brewer / Vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum