Jak donoszą amerykańskie źródła Kourtney Kardashian (44 l.) urodziła 4. dziecko, pierwsze z Travisem Barkerem (48 l.). Jako pierwszy informacje o narodzinach chłopca przekazał magazyn People, zaś TMZ chwilę później potwierdziło plotkę.

Pokój dziecka Kourtney Kardashian i kołyska za 40,000 zł

Kourtney Kardashian i Travis Barker nie wydali jeszcze formalnego oświadczenia w sprawie narodzin nowego członka rodziny. Jednak w sieci pojawiły się zdjęcia Kylie Jenner pod szpitalem gwiazd Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles.

Para, która długo starała się o dziecko, ujawniła płeć swojego synka podczas czerwcowej imprezy w stylu rock and roll. Nie jest znane jeszcze oficjalne imię malucha.

Kourtney Kardashian urodziła synka

We wrześniu tego roku Kourtney Kardashian przeszła operację ratującą płód. W związku z tym Travis Barker przerwał swoją europejską trasę koncertową z Blink 182. Całe szczęście zabieg się udał i nie nastąpiły żadne komplikacje.

Kourtney mówi o „narcystycznym zaburzeniu osobowości” Kim Kardashian

Travis Barker ma syna Landona (20 l.) i Alabamę (17 l.) z poprzednią żoną, jednak utrzymuje również bliskie relacje z 24-letnią córką swojej byłej Atianą. Zaś Kourtney Kardashian ma córkę Penelope (11 l.) oraz synów Masona (23 l.) i Reigna (8 l.) ze związku ze Scottem Disickiem.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: